HCBO Role Play Game
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Kilise ve Eski Anılar Nqqlnl
HCBO Role Play Game
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Kilise ve Eski Anılar Nqqlnl
HCBO Role Play Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kilise ve Eski Anılar

YazarMesaj
Paris van der Linde
2. Sınıf Gryffindor
2. Sınıf Gryffindor
Paris van der Linde

Lakap : Periiiis

Rp Puanı
Rp Puanı:
Kilise ve Eski Anılar Left_bar_bleue65/100Kilise ve Eski Anılar Empty_bar_bleue  (65/100)

Kilise ve Eski Anılar Empty
MesajKonu: Kilise ve Eski Anılar   Kilise ve Eski Anılar I_icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 10:57 pm

Paris küçükken kötü birşey yaptığında hep buraya gelirdi.Tanrı'dan kendisini affetmesini ister ve dua ederdi.
Ancak buraya gelmeyeli çok uzun zaman olmuştu.Kapıdan girmekte tereddüt etti.Ancak o eski kilise sıralarını görünce içeri girmeye karar verdi.İçeri girdi ve önlere doğru ilerledi.Ve hep oturduğu yeri gözüne kestirerek oraya oturdu.Gözlerinden yaşlar akıyordu.Keşke herşey eskisi gibi olsaydı.Ama onun için artık çok geçdi.Herşeye karşı çıkmak istiyordu , yapamıyordu.Kendini kafasındaki düşüncelere öyle daldırmıştı ki ; Bryan'ı yanına oturana kadar görmedi.Bryan onun bu haline anlam veremiyordu.Son günlerde hiçbir şeyden mutlu olmuyordu ve kendisinden uzaklaşmıştı.Başını omzuna yaslayıp 'Anlamıyorum , seni ben mi kırdım bilmeden yoksa ..'Cümlesi yarım kaldı.Yoksa neydi?Kesin o üzmüştü.'Sorun sen değilsin Bryan.' 'Ne o zaman neden anlatmıyorsun?Yeter artık çok yoruldum Paris.Seni beklemekten inan çok yoruldum.''Öyleyse sende git zaten başka kimsem kalmadı.'Sonra boynundaki kolyesini avucuna aldı.Küçüklüğünden beri onu hiç çıkartmamıştı.Çıkarıp Bryan'ın avucuna koydu.Sonra Başını kaldırdı.Gözyaşlarını silip ayağı kalktı.'Zamana ihtiyacım var.'Ardından Bryan'ı yavaşça öptü.Ve ardına bakmadan Bryan'ı orada yalnız bırakarak gitti.

Kilise ve Eski Anılar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eski günlerdeki gibi