HCBO Role Play Game
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Melodia Lauren Waldorf Nqqlnl
HCBO Role Play Game
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Melodia Lauren Waldorf Nqqlnl
HCBO Role Play Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Melodia Lauren Waldorf

+11
Tommy John Wymfire
Tiffanié Rosalindé Night
Oliver H. Whisper
Julian Brave Marqués
Pearl Beth Side
Holly Blair Byford
Claire Trisha Bullock
Luthièn Moreau
Sébastien C. Clemenceau
Wentworth D. Bullock
Melodia Lauren Waldorf
15 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Melodia Lauren Waldorf
4. Sınıf Ravenclaw
4. Sınıf Ravenclaw
Melodia Lauren Waldorf

Rp Puanı
Rp Puanı:
Melodia Lauren Waldorf Left_bar_bleue77/100Melodia Lauren Waldorf Empty_bar_bleue  (77/100)

Melodia Lauren Waldorf Empty
MesajKonu: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 10:12 pm

Ad: Melodia Lauren
Soyad:
Waldorf
Doğum Tarihi:
19 eylül
Bina:
Ravenclaw
Sınıf:
3. sınıf
Sihirsel Soy:
Safkan
Uyruk:
İngiliz-Fransız
Konuşabildiği diller:
-İngilizce
-Fransızca
-Almanca

Melodia Lauren Waldorf Augh7qMelodia Lauren Waldorf Etwk0xsx1Melodia Lauren Waldorf Idwwznyv5Melodia Lauren Waldorf 6bcs5t2uq2

Kişisel özellikler: Melodia hem çok zeki, hem de saf bir kızdır. Bazı basit şeylere kolaylıkla inanabilir, bazense durum tam tersidir. Hafızası çok güçlüdür ve neredeyse hiç bir şeyi unutmaz. Teknik derslerden hoşlanmasa da notlarına önem verir ve sınavlarına son anda da olsa çalışır. Aslında çok geveze ve çocuktan farksız olsa da, pek tanımadığı insanların -özellikle kalabalık grupların arasında- sessizdir. Tanımadığı insanlarla sohbet etmek konusunda normalde bir tereddütü olmasa da, hiç kimseyi tanımadığı grupların arasına girerken zorlanır ve kişiliğini düzgün şekilde gösteremez. Ayrıca bazı zamanlar vardır ki Melodia sanki 30 yaşında biriymiş gibi davranır. çok bilmiş bir kızdır ve zaman zaman ukaladır da. Pek sık olmasa da şımarık davranışları vardır. Aslında fazlasıyla duygusal olsada insanların yanında bunu belli etmemeye çalışır ve ağlayacaksa da yalnız başınayken ağlar. İnsanlara kolay kolay güvenemez, arkadaş olsa bile o kişiyle herşeyini paylaşması kolay değildir. Ama güvendikten sonra o kişi için her şeyi yapabilir. Birini sevmediği zaman ise onu üzmek için yapmayacağı şey yoktur. Her durumda olmasada cesurdur, gerektiği zaman arkasına bakmadan kaçması gerektiği bilir. Tam bir şıpsevdidir, nerdeyse her hafta başka birinden hoşlanır ve şimdiye kadar hiç adam gibi birini sevmemiştir. Ama aslında aradığı annesi ve babasınınki gibi bir aşktır.

Ailesi Geçmişi: Melodia'nın annesi Fransız, babası İngilizdir. Hogwarts'ta 6. sınıfta çıkmaya başlamışlar ve okuldan sonra evlenmişlerdir. Melodia Fransa'da doğmuş, 5 yaşına kadar orada yaşamış, sonra da ailesiyle beraber İngiltere'ye taşınmıştır. Annesi Uluslararası Sihirsel Hukuk Bürosu'nda çalışmaktadır ve babası da bir seherbazdır. Annesi ve babasının ailesi, Zümrüdüanka Yoldaşlığı'nın güçlü birer üyeleridir. Hatta dedesi, bir ölüm yiyenle yaptığı düello sırasında hayatını kaybetmiştir.

Fiziksel Görünüşü:

Melodia Lauren Waldorf Normalselenafan032ed2

Melodia Lauren Waldorf Normal_selenafan011

İconlar

Melodia Lauren Waldorf 4lyth8kau5Melodia Lauren Waldorf Image80kp6xi5Melodia Lauren Waldorf 13zptkxsr7Melodia Lauren Waldorf 64ffh4Melodia Lauren Waldorf Ofms07Melodia Lauren Waldorf 20utj74
Melodia Lauren Waldorf 2eygw9wMelodia Lauren Waldorf 6gbt853gi1Melodia Lauren Waldorf 2jbo2g9hd1Melodia Lauren Waldorf 2wn2vyozg5Melodia Lauren Waldorf 2yvp75ljk5Melodia Lauren Waldorf 2dcie74
Melodia Lauren Waldorf 6hm9f8lp8Melodia Lauren Waldorf 7dxv8Melodia Lauren Waldorf 8ye4hizn4Melodia Lauren Waldorf 9kmsurco6Melodia Lauren Waldorf 20hlp91fw0Melodia Lauren Waldorf Icon41
Melodia Lauren Waldorf 264p1khdv7Melodia Lauren Waldorf 359elxjyl1Melodia Lauren Waldorf V4qteerw1Melodia Lauren Waldorf Zydpwidm2Melodia Lauren Waldorf S4cspiiq7Melodia Lauren Waldorf Selenaicon1wp5
Melodia Lauren Waldorf 1zoxmjtMelodia Lauren Waldorf IpntvpMelodia Lauren Waldorf 9veirsMelodia Lauren Waldorf Wjjkh0Melodia Lauren Waldorf Mm11Melodia Lauren Waldorf 3241465768_625a03a490

~Sevdikleri~
-Alışveriş
-Quidditch
-Büyücü satrancı
-Kitap okumak
-Arkadaşlarıyla takılmak
-Büyü yapmak

-Yemek yemek
-Müzik
-Muggle eşyaları
-Ailesi
-Arkadaşları

~Sevmedikleri~
-Yalan
-Ölüm yiyenler
-İki yüzlülük
-Kabalık
-Ukalalık
-Ödevler
-Bencillik
-İspiyonculuk
-Böcekler

En son Melodia Lauren Waldorf tarafından Çarş. Eyl. 16, 2009 5:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Melodia Lauren Waldorf
4. Sınıf Ravenclaw
4. Sınıf Ravenclaw
Melodia Lauren Waldorf

Rp Puanı
Rp Puanı:
Melodia Lauren Waldorf Left_bar_bleue77/100Melodia Lauren Waldorf Empty_bar_bleue  (77/100)

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 10:16 pm

~A R K A D A Ş L A R~

[Ayrılmaz İkili]
[Suç Ortakları]
[Yakın]
[Değer Verdiklerim]
[Kanımın Isınık Oldukları ]
[Sıradan ]
[Göz Aşinalığı Olanlar]
[Tanıdık]

~ D Ü Ş M A N L A R ~

[Zararsızlar]
[İşe yaramazlar]
[Rakipler]
[Hoşlanmadıklarım]
[Nefret ettiklerim]
[Baş Belası]

~ A Ş K ~

[Şimdiki]
[Gözümün kaldıkları]
[Eski]
[Kullandıklarım]
[Karşılıklı]
[Arzuladığım]

~ Y E T İ Ş K İ N L E R ~

[Bayıldığım Yetişkinler]
[Sevdiğim Yetişkinler]
[Zorunlu Sevdiğim Yetişkinler]
[Nötr Yetişkinler]
[Sevmediğim Yetişkinler]
[Nefret Ettiğim Yetişkinler]

Eklenmek isterseniz kurgu ve icon bırakın lütfen ^^

Héather T. Stéinez

Melodia Lauren Waldorf JaredPadalecki54

[Ayrılmaz İkili]
[Arzuladığım]

Kalbimdeki yerini bir bilsen Heat. Daha önce hiç kimseye karşı hissetmedim böyle duygular. Ne kadar isterdim senin de bunları bilmeni! Ama her ne kadar artık karşılıksız sevmek acı versede, dostluğumuzu asla riske atamam aşkım. Seni kaybetmeyi göze alamam.

Eliesha Soul

Melodia Lauren Waldorf 008

[Değer Verdiklerim]

Senin için birine güvenmem ne kadar zor olduğunu biliyorum El, benim için de öyle. Ama sen farklısın, ne zaman ihtiyacım olursa yanımda olacağını biliyorum ve ben de her zaman yanında olacağım.

Holly Blair Byford

Melodia Lauren Waldorf Th_Demi-3-demi-lovato-7330659-100-100

[Tanıdık]
[Kanımın Isınık Oldukları]

Holly ile okulda tanıştık ama birbirimizi pek gördüğümüz yok. Genede Fransız bir Gryffindorlu olması ona ısınmamı sağladı.

Tiffanié Rosalindé Night

Melodia Lauren Waldorf Icon_taymomsenps03

[Zararsızlar]
[Hoşlanmadıklarım]

Bu kızdan hiç hoşlanmıyorum. Evet güzel olduğu doğru, ama yanında biraz kişilik de hiç fena olmazdı. Herkesi, özellikle erkekleri, kullanıp atmandan iğreniyorum. Sürekli Slytherinliler'le takılmaya çalışan bu küçük bayan şımarık neden Hufflepuff oldu acaba? Kendini çok akıllı ve kurnaz sanıyor olabilirsin ama sana karşıma çıkmamanı öneririm, sonu pek de iyi olmaz.

Julian Brave Marqués

Melodia Lauren Waldorf Orlando_Bloom_by_solitaryrain

[Hoşlanmadıklarım]

Şimdiye kadar hiç büyük bir tartışma içine girmemiş olsak da senden hiç hoşlanmıyorum. Senin de benden ve sevgiline karşı olan tavırlarımdan hoşlanmadığını biliyorum. Çok bilmişliğin benimkinin yanında hiçbir şey kaldı sanırım bay ukala?

Luthièn Moreau

Melodia Lauren Waldorf 21

[Nefret ettiklerim]

Pekala, Çatlak Kazan'da üstüne kaymak birası dökmüş olabilirim, en sevdiğin bluzun olabilir ama bu kadar sorun etmenin ne anlamı var? Hemen bi büyüyle temizlemedim mi? Herneyse... Bu kız o olaylardan sonra bide ne zaman beni görse pis pis bakıyor, laf sokmaya çalışıyor, cevabını da alıyor. Yaptıkları pek umrumda olmasa da kendisinden nefret ettiğimi rahatlıkla söyleyebilirim.

Sébastien C. Clemenceau

Melodia Lauren Waldorf Luke_grimes_072

[Bayıldığım Yetişkinler]

Sébastien'la ailelerimiz Fransa'dan tanışıyor. Ben daha çok küçükken, zaman zaman onlarla buluştuğumuzu hatırlıyorum. Benden on yaş büyük olmasına rağmen benimle ilgilenirdi. İngiltere'ye taşındıktan sonra onu hiç görmemiştim ama Hogwarts'a başlayınca öğrendim ki Domuz Kafası'nın sahibiymiş. Ben de bu yüzden Hogsmeade gezilerinde Domuz Kafası'na uğramadan geçmiyorum.

Dulcie Desirée Llyold

Melodia Lauren Waldorf Reed30

[Bayıldığım Yetişkinler]

Profesör Lloyd bana karşı her zaman o kadar iyi ki. Belki o da Ravenclaw binasından mezun olduğu içindir. En sevdiğim profesör olduğu çok açık ve onun da favori öğrencilerinden olduğumu biliyorum. Onunla ders dışında da sık sık sohbet ediyoruz ve bundan çok keyif alıyorum, sanki arkadaş gibiyiz. Ona sırlarımı anlatmayı bile düşünebilirim.

Pearl Beth Side

Melodia Lauren Waldorf Iconl9810fb32948cc06428

[Sevdiğim Yetişkinler]

Onu küçüklüğümden beri tanıdığımı söyleyebilirim, Z.A.Y. Başkan yardımcısı ve Baş Seherbaz, yani annem ve babamla araları bayağı iyi. Babam beni bakanlığa götürdüğünde de bana gayet iyi davranmıştı. Çok güçlü ve kişilikli biri.

Oliver H. Whisper

Melodia Lauren Waldorf Charlesicon

[Sevdiğim Yetişkinler]

Tılsım dersine baylıyorum, birinci sınıftan beri en sevdiğim ders. Profesör de bana karşı hep çok nazik ve destekleyici oldu. Aynı zamanda okulun müdürü de olması nedeniyle arkadaş öğrenci-profesör ilişkimiz olmasa da çok sevdiim profesörlerden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Wentworth D. Bullock

Melodia Lauren Waldorf 5ehf09

[Sevdiğim Yetişkinler]

Zihinbendar, Zihinfendar ve Metamorphmagus olduğu söyleniyor. Çok ilginç. Ayrıca hem bina başkanım, hem de favori derslerimden birinin profesörü, derslerde de bana karşı çok iyi. Ders dışında da sohbet etmekten hoşlandığım profesörler.

Tommy John Wymfire

Melodia Lauren Waldorf Joshholloway

[Nötr Yetişkinler]
[Tanıdık]

Onu ben küçükken, daha Fransa'dayken, çekilmiş resimlerin bazılarında gördüm. Şimdilerde de ailemle beraber bakanlığa gittiğim zamanlarda karşılaşırsak bu gizemli adam bana hep kibar davranıyor. Ama annemin ve babamın ondan pek fazla hoşlandığını sanmıyorum, onunla konuştuğum zamanlarda gözlerinde hep o endişeli bakışı görüyorum. Sanki benim ondan uzak durmamı istiyor gibiler. Kimin nesi olduğunu zaman gösterecek.

Claire Trisha Bullock

Melodia Lauren Waldorf 72999181

[Nefret Ettiğim Yetişkinler]

Aslında sevdiğim bir dersi veriyor ama bu ondan nefret etmem engel değil. Zaten Slytherin'den olmayanlara karşı olan davranışları ortada. Bu kadında bir gariplik var ama daha ne olduğunu bilmiyorum. Ondan olabildiğince uzak durmak en iyisi, sağı solu belli olmaz...

En son Melodia Lauren Waldorf tarafından Ptsi Eyl. 28, 2009 10:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 28 kere değiştirildi
Wentworth D. Bullock
Müdür Yardımcısı | KSKS Profesörü | Ravenclaw Bina Sorumlusu
Wentworth D. Bullock

Lakap : Went

Rp Puanı
Rp Puanı:
Melodia Lauren Waldorf Left_bar_bleue62/62Melodia Lauren Waldorf Empty_bar_bleue  (62/62)

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 9:48 am

ekle istediğin yere:)
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/wentworth-d-bullock-t25.h
Melodia Lauren Waldorf
4. Sınıf Ravenclaw
4. Sınıf Ravenclaw
Melodia Lauren Waldorf

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 7:21 pm

Wentworth D. Bullock demiş ki:
ekle istediğin yere:)
Biraz kurgu iyi olurdu xD Kurguyu sn yazsan ^^ Dersini baya seviyorum ama sen karanlık taraftasın. Ona uygun bişeyler ayarlayabilirsin.
Wentworth D. Bullock
Wentworth D. Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:
Melodia Lauren Waldorf Left_bar_bleue62/62Melodia Lauren Waldorf Empty_bar_bleue  (62/62)

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 7:25 pm

Ben lejant konusunda farkçılıkçıyım

Misal icon eklemem kurgu eklemem fakat kurgu istiyorsun Very Happy

[Gözümün kaldıkları]

Tam benlik bir yer Very Happy Tamam dersen kurgusuda hazır Very Happy

Şaka maka ekle istediğin yere Smile

Melodia Lauren Waldorf
4. Sınıf Ravenclaw
4. Sınıf Ravenclaw
Melodia Lauren Waldorf

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 7:34 pm

Ben lejant konusunda farkçılıkçıyım

Misal icon eklemem kurgu eklemem fakat kurgu istiyorsun Very Happy

[Gözümün kaldıkları]

Tam benlik bir yer Very Happy Tamam dersen kurgusuda hazır Very Happy

Şaka maka ekle istediğin yere Smile

Rp yaşın bukadar büyük olmasa ekelrdim aslında oraya da XD Nereye ekliyceğime karar versem kurgu da yazıcam da, şimdi okul başlamadı, ders rp'lerinden beni ezicekmisin yoksa iyi mi davrancaksın bilmiyorum XD Kötü taraftasın bunu o kadar belli etcek misin bilmiyorum ondan karar veremiyorum Surprised
Wentworth D. Bullock
Wentworth D. Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 7:38 pm

Sen bakma benim karanlık tarafta olduğuma Very Happy Dumbledore yanımda erol taş ^^
Ayrıca karakterin 14 yaşında yani ergen döneminde. Bu yaşta kızlar ünlülere şunlara bunlara hocasına, hatta yolda geçen adama bile hasta olur Very Happy Dersler birşey çıkmazsa offline olacak. Yani ezme gibi bir durumum yok Smile Haa sınıfça pikniğe gideriz felan ezmem Very Happy mangalımı beğenirsen ^^
Melodia Lauren Waldorf
4. Sınıf Ravenclaw
4. Sınıf Ravenclaw
Melodia Lauren Waldorf

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 7:40 pm

Sen bakma benim karanlık tarafta olduğuma Very Happy Dumbledore yanımda erol taş ^^
Ayrıca karakterin 14 yaşında yani ergen döneminde. Bu yaşta kızlar ünlülere şunlara bunlara hocasına, hatta yolda geçen adama bile hasta olur Very Happy Dersler birşey çıkmazsa offline olacak. Yani ezme gibi bir durumum yok Smile Haa sınıfça pikniğe gideriz felan ezmem Very Happy mangalımı beğenirsen ^^
Benimki olmuyo varmı XD Ama yok orda çok gözün kaldıysa kurguyu ver de ekliyim XD
Wentworth D. Bullock
Wentworth D. Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 7:44 pm

Very Happy

Zihinbendar, Zihinfendar ve Metamorphmagus olduğu söyleniyor. Ayrıca seside çok etkileyici. Öğretmenim olmasına rağmen sanırım ondan hoşlanıyorum

asdasdasgasd Very Happy
Sébastien C. Clemenceau
Domuz Kafası Sahibi
Domuz Kafası Sahibi
Sébastien C. Clemenceau

Rp Puanı
Rp Puanı:
Melodia Lauren Waldorf Left_bar_bleue98/100Melodia Lauren Waldorf Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 8:56 pm

Ekler misin?

Fransa'da ailelerimiz tanışıyor olabilir ya da ben senin aileni bir şekilde tanıyor olabilirim. Sen de 5 yaşına kadar Fransa'da kalmışsın. Takıl kafana göre işte. Very Happy

Melodia Lauren Waldorf Luke_grimes_072
Luthièn Moreau
5. Sınıf Slytherin
5. Sınıf Slytherin
Luthièn Moreau

Lakap : Lut

Rp Puanı
Rp Puanı:
Melodia Lauren Waldorf Left_bar_bleue96/100Melodia Lauren Waldorf Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 1:45 am

Melodia Lauren Waldorf 21Melodia Lauren Waldorf Blake-blake-lively-7908792-100-100Melodia Lauren Waldorf Th_bla1

Çatlak kazanda tanıştık. En sevdiğim bluzumun üzerine kaymak birası döktün. O günden beri seni sevmiyorum. Okulda da sevmediğimi belli ediyorum.

Uygun bir yer lüften*-*
Melodia Lauren Waldorf
4. Sınıf Ravenclaw
4. Sınıf Ravenclaw
Melodia Lauren Waldorf

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 2:16 am

Ekledim =)
Claire Trisha Bullock
Seherbaz
Seherbaz
Claire Trisha Bullock

Lakap : ' qia '

Rp Puanı
Rp Puanı:
Melodia Lauren Waldorf Left_bar_bleue100/100Melodia Lauren Waldorf Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 3:09 am

Melodia Lauren Waldorf 72999181

Binanı sevmiyorum. Seni de sevmem büyük ihtimal. Ayrımcıyım. Slytherin'li olmadığı sürece hiç bir öğrenci gözüme giremez. Ona göre eklersin bir yere ^^
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/claire-trisha-bullock-t15
Holly Blair Byford
4. Sınıf Gryffindor
4. Sınıf Gryffindor
Holly Blair Byford

Lakap : Holl

Rp Puanı
Rp Puanı:
Melodia Lauren Waldorf Left_bar_bleue86/100Melodia Lauren Waldorf Empty_bar_bleue  (86/100)

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 5:05 am

Melodia Lauren Waldorf Th_Demi-3-demi-lovato-7330659-100-100

Okulda tanıştık ve birbirimizi çok görmüyoruz. Bu yüzden çok yakın değiliz.
Pearl Beth Side
Z.A.Y. Başkan Yardımcısı | Baş Seherbaz
Z.A.Y. Başkan Yardımcısı | Baş Seherbaz
Pearl Beth Side

Rp Puanı
Rp Puanı:
Melodia Lauren Waldorf Left_bar_bleue97/100Melodia Lauren Waldorf Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 4:39 pm

Eklerseniz sevinirim.
Spoiler:
Melodia Lauren Waldorf
4. Sınıf Ravenclaw
4. Sınıf Ravenclaw
Melodia Lauren Waldorf

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 5:30 pm

Hepinizi ekledim =)
Julian Brave Marqués
5. Sınıf Slytherin
5. Sınıf Slytherin
Julian Brave Marqués

Lakap : Joule, Jul.., Bry,

Rp Puanı
Rp Puanı:
Melodia Lauren Waldorf Left_bar_bleue100/100Melodia Lauren Waldorf Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 5:45 pm

ekle bir yere, sanırım düşmanlarda bir yer olacak Very Happy
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/julian-brave-marques-t158
Wentworth D. Bullock
Wentworth D. Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 8:16 pm

icon değişirmisin
Oliver H. Whisper
Müdür | Tılsım-Muska Profesörü
Müdür | Tılsım-Muska Profesörü
Oliver H. Whisper

Lakap : Oll, Hec, Who

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 11:12 pm

Melodia Lauren Waldorf 041Melodia Lauren Waldorf CharlesiconMelodia Lauren Waldorf 116Melodia Lauren Waldorf 119Melodia Lauren Waldorf Milo-milo-ventimiglia-6988899-100-100
Melodia Lauren Waldorf 104Melodia Lauren Waldorf 107Melodia Lauren Waldorf 110Melodia Lauren Waldorf 106Melodia Lauren Waldorf 109

Ekle pls. Very Happy
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/oliver-h-whisper-t121.htm
Wentworth D. Bullock
Wentworth D. Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 1:20 am

icon değişecekmisin Smile
Tiffanié Rosalindé Night
5. Sınıf Hufflepuff
5. Sınıf Hufflepuff
Tiffanié Rosalindé Night

Lakap : Rose

Rp Puanı
Rp Puanı:
Melodia Lauren Waldorf Left_bar_bleue0/0Melodia Lauren Waldorf Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 1:09 am

Hım, sanırım düşman olmalıyız.. Hoşlanmadıklarım'a ekle, Rose seni çok eğlenceli ve fazla iyi biri olarak görüyor ve bu onu tiksindiriyor. Zaten Slytherin haricindekilerle pek iyi de anlaşamaz, sen de Rose'u insanları oyuncak gibi kullandığı için hiç sevmiyorsun ve ben de böylece ' Hoşlanmadıklarım ' a giriyorum Smile Sen de başvur istersen lejanta Smile İconu lejanttan alsan ?
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/rosalinde-t316.htm
Tommy John Wymfire
Esrar Dairesi Başkanı
Esrar Dairesi Başkanı
Tommy John Wymfire

Lakap : Tommy...

Rp Puanı
Rp Puanı:
Melodia Lauren Waldorf Left_bar_bleue92/100Melodia Lauren Waldorf Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 3:20 am

[Tanıdık] ekler misin Fransız olmamız ortak nokta. Oradan tanışıklığımız var.
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/tommy-john-wymfire-t172.h
Dulcie Desirée Llyold
Bitkibilim Profesörü
Bitkibilim Profesörü
Dulcie Desirée Llyold

Lakap : Dulsire

Rp Puanı
Rp Puanı:
Melodia Lauren Waldorf Left_bar_bleue90/100Melodia Lauren Waldorf Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 11:00 pm

istediğin yere tatlım .)
ama şunu bilmen sana yardımcı olur sanırım; Hogwarts' ta öğrenciyken binam Ravenclaw olmuştu .)
İcon' u lejantımda rahatlıkla bulabilirsin Very Happy
Melodia Lauren Waldorf
4. Sınıf Ravenclaw
4. Sınıf Ravenclaw
Melodia Lauren Waldorf

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 12:46 am

Bikaç gündü kurgu yazmaya aşırı üşeniyodum ondan eklememiştim. Şimdi ekledim herkesi ^^
Allécra Nava Bullock
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü
Allécra Nava Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:
Melodia Lauren Waldorf Left_bar_bleue86/100Melodia Lauren Waldorf Empty_bar_bleue  (86/100)

MesajKonu: Geri: Melodia Lauren Waldorf   Melodia Lauren Waldorf I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 3:19 am

Melodia Lauren Waldorf Jennifer-jennifer-love-hewitt-6061338-100-100 Bende var kurgu. Düzenlersin xD

Melodia Lauren Waldorf
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Melodia Lauren Waldorf
» Melodia Lauren Waldorf