HCBO Role Play Game
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Claire Trisha Bullock Nqqlnl
HCBO Role Play Game
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Claire Trisha Bullock Nqqlnl
HCBO Role Play Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Claire Trisha Bullock

+22
Tommy John Wymfire
Veronica A. Silver
Luthièn Moreau
Valeria Dora Silver
Alejandro Devin Gonzales
Oliver H. Whisper
Veronica B. Herring
Sébastien C. Clemenceau
Evelyn Sydneé Cole
Nicholas Wayne
Julian Brave Marqués
Melodia Lauren Waldorf
Pearl Beth Side
Holly Blair Byford
Xavier Léon Black
Allen Jacques Harth
Melanie Lathonia
Regina Lake
Allécra Nava Bullock
Wentworth D. Bullock
Winona Lyle Wymfire
Claire Trisha Bullock
26 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Claire Trisha Bullock
Seherbaz
Seherbaz
Claire Trisha Bullock

Lakap : ' qia '

Rp Puanı
Rp Puanı:
Claire Trisha Bullock Left_bar_bleue100/100Claire Trisha Bullock Empty_bar_bleue  (100/100)

Claire Trisha Bullock Empty
MesajKonu: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 8:01 am

Claire Trisha Bullock Kimnanbuxd

Ad&Soyad: Claire Trisha Bullock
Rp Yaşı: 25
Kan Statüsü: Safkan
Mezun olduğu bina: Slytherin
Asa: 'karanLığın nefesi'
Mücadele Tarafı: darkSide
Fiziksel Özellikleri:
Claire soluk bir tene sahip. Kömür karası gözlerini dokunlaştıransa ifadesiz bakışları. Beline kadar uzanan siyah saçları var. Uzun boyu ve göz alıcı fiziğiyle rahatlıkla dikkat çeker. Giyimine çok özen göstermese de tercihi genelde koyu tonlardır.

Claire Trisha Bullock 98003029Claire Trisha Bullock 21125804Claire Trisha Bullock 65294724

Kişisel Özellikleri:
Zekası ve bencillliğiyle tanınır. Yapacağı şeylerin ayrıntıları konusunda çok pimpiriklidir. Olacakları her ihtimaliyle düşünür ve her ihtimal neyi gerektiriyorsa öyle davranır. Tehdit olarak gördüğü kişileri yanında tutar ve eğer birisi tehdit olarak görüldüğünü hissediyorsa Claire ile yalnız kalmamalıdır. Çünkü istediğini alabilmek için her şeyi yapar. Dengesiz davranışları ve şiddet eğilimi dikkat çeken özelliklerinden. Gerekiyorsa çok iyi bir oyuncu olabilir. Sevgiye değil güce inanır. Duygularını anlamak mümkün değildir. Hataları affetmez. İsimler değil statü önemlidir. Gülümsediğini görmek nerdeyse imkansız.

Claire Trisha Bullock 78107262Claire Trisha Bullock 13272255Claire Trisha Bullock 87515087

Sevdikleri:
__ Zarar vermek ve sonuçlarını görmek..
__ Soğuk geceler..
__ Sessizlik..
__ Kargaşa..
__ Acı..
__ Çığlıklar..
__ Kaos..
__ Güç..
Sevmedikleri:
__ Çok ve gereksiz konuşanlar..
__ Gürültü..
__ Muggle'lar..!
__ İyiler..

İ L İ Ş K İ ~ T Ü R L E R İ

~A İ L E / A R K A D A Ş~
[Abi]
Wentworth D. Bullock
Claire Trisha Bullock 5ehf09
Seni her zaman sevdim. Asla değişme Went. ^^
[Kuzen]
Allécra Nava Bullock
Claire Trisha Bullock Jennnifer

Soyadını hakediyorsun kuzen. Seni de seviyorum. Ama dikkatli ol. Seçimlerinden vazgeçtiğin gün karşında ilk bulacağın kişiyim.
[Suç Ortakları]

[Suç Ortakları/Sevilmeyen]
Tommy John Wymfire
Claire Trisha Bullock Josh3joshholloway756068
Güler yüzün midemi bulandırsa da, suç ortaklarımdan birisisin. Ama hiçbir şey seni sevmediğim gerçeğini değiştiremez. Went bile...

[Çıkar ilişkisi]

Melanie Lathonia
Claire Trisha Bullock 140xnv5
Mel... Sen tatlısın. Ama düşüncelerinle oynamamız lazım. Bu kadar iyimser olmamalısın. İçindeki karanlığı görebiliyorum. Ve senin de görmeni sağlayacağım.

Regina Lake
Claire Trisha Bullock Ussntitled1
Güzelsin. Zekanı seviyorum. Şimdilik sadece o kadar. Ama işime yarayabilirsin.

[Değer Verdiklerim]
Evelyn Sydneé Cole
Claire Trisha Bullock Icon1wmv

Evelyn... Herkesden farklısın tatlım. İçindeki karanlığı seviyorum. Güvendiğim nadir insanlardan biri oldun hep. Benim tatlı vampirim...
[Gözüme takılanlar]
[Önemsiz]

~ D Ü Ş M A N L A R ~
[Zararsızlar]
Dulcie Desirée Black
Claire Trisha Bullock Nikkir3nikkireed7896851
Pek tanıdığım söylenemez ama tehdit değilsin benim için. Gerçi mizacından anlaşılan aydınlıksın. Oldukça zararsız bir aydınlık...

Sébastien C. Clemenceau
Claire Trisha Bullock 56200544

Çekici ve aptal... Benim için zararsızsın aslında. Nasıl derler? Hmmm... Eğer kayıplara karışırsan iyi dileklerimi yollayacaklarımdan olmayacaksın.
[İşe yaramazlar]
Pearl Beth Side
Claire Trisha Bullock 57052453
Nick'in yardımcısı. Gereğinden fazla aptal... İşe yaramazın tekisin Beth.
[Rakipler]
[Hoşlanmadığım]

Veronica B. Herrinq
Claire Trisha Bullock 94683204

Tarafın umrumda değil tatlım. Sen benim için değersiz bir böcekten fazlası değilsin. Yerinde olsam, sırtımı son döeceğim kişi 'ben' olurdum ..!
[Ölümcül derecede nefret ettiklerim]
Valeria Dora Silver
Claire Trisha Bullock 83659384
Pis kanı bozuk! Senden sadece aydınlık olduğun için değil, soyadımızı haketmediğin halde alacağın için de nefret ediyorum! Lanet olsun! Went arada olduğu için sana dokunmam yasak -şimdilik- !

Oliver H. Whisper
Claire Trisha Bullock 95568779
Oliver... Senin hakkında o kadar çok hayal kurdum ki! Tüm kanının avuçlarımdan akmasını istiyorum... Çığlıklarınla gecemi süslemek... Ama hayır... Ölmeni istemiyorum Oliver... Yalvarmanı istiyorum! Düştüğünüzü görmek ve buna sebep olmak istiyorum. Asla kabullenmediğin gerçekle yüzleştiğin zaman, suratındaki aptal hayal kırıklığını hissetmek elbette... Karanlık burada sevgili müdür. İçimizde...
[Baş Belası]
Nicholas Wayne
Claire Trisha Bullock 24398802
Tam bir baş belasısın Nick. Abimle çok uğraşıyorsun. Went'in seni öldürdüğünü görmeyi, sabırsızlıkla bekliyorum..!
[Önemsiz]
Veronica A. Silver
Claire Trisha Bullock 35793666
Değersiz,önemsiz ve işime yaramayacak birisin sen... Seni normalde hatırlamazdım bile, kanı bozuk ablan kancayı abime takmasaydı!

Elijah William Wood
Claire Trisha Bullock Elijah8
Midemi bulandırıyorsun ukala herif. Gereğinden büyük burnunu hayatımdan uzak tuttuğun sürece de, gözümde sadece nefes alan bir sülük olmaktan öteye gitmeyeceksin.

~ A Ş K ~
[Sonsuza Dek]
Elisa Adriana Bullock
Claire Trisha Bullock 1icon
Tatlı kızım benim... Meleğim... Adını koyamadığımsın benim. Mabedimsin. Gizli tapınağım, sonsuz yanımsın... Asla vazgeçilmeyecek, asla erişilmeyecek aşkım... Seni seviyorum Adriana'm^^

[Her zaman]
Alejandro Devin Gonzales
Claire Trisha Bullock Andrewcooper023
Kalbimi aldın Ale, fazlasını değil. Seçimlerin, tarafın ve iyiliği tıkıştırdığın aptal düşüncelerin! Hepsi saçmalık bana göre. Hayatıma giremezdin, bunu seçmek elimde olsaydı. Hep kaçtığım bir his şimdi sana beslediğim. Açıkçacı bu 'şeyin' sonundan korkuyorum. Ah, elbette... Aşksın sen. Ama bu bana fazla sevgilim. İstemediğim bir uçuruma sürüklüyorsun beni. Buna izin vermemek için her şeyi yapacağım. Seni seviyorum Ale... Ama kalbimin kazanmasına izin veremem. Üzgünüm..!
[Eski]
Xaviér Léon Black
Claire Trisha Bullock Wwwi
Hmmm... Profesör olduğunu duydum. Sürekli karşılaşacağız demek ki. Ama eskilerde kaldı sanırım küçük kaçamaklarımız. Hala hoşlanıyor musun yoksa? Zevkli olucak seni tekrar görmek. Sabırsızlanıyorum..!
[Kullandıklarım]
[Tehlikeli/Arzuladığım]
Allen Jacques Harth
Claire Trisha Bullock Robertpattinson003
Ah benim tatlı Allen'm. Senin tutkuların... Çok benziyoruz. Umursamazca benim olmanı seviyordum. Fazlası değilsin. Asla olmayacaksın. Duygularım arzulamaktan öteye gitmeyecek. Zaten bu yüzden gitmene izin verdim. Ama biliyorum. Her zaman tehlikeli olacaksın Allen...
~ Ö Ğ R E N C İ L E R ~
[Bayıldığım Öğrenciler]
Alegra J. Whisper
Claire Trisha Bullock 2n080eg
Alegra... Sevgiden arınmış ruhun ve hayran olunacak acımasızlığın... Soyadın midemi bulandırsa da sen başkasın benim için.

Julian Brave Marqués
Claire Trisha Bullock 21092132
Julian... Gelecekte büyük işler başaracağını biliyorum. Ve her zaman arkanda olacağım. Karanlık hep ruhunu süslesin genç adam.
[Potansiyeli Olduğunu Düşündüklerim]
Luthièn Moreau
Claire Trisha Bullock Th_bla1
Binamın en tatlı cadısı sensin güzelim. Fazla söze gerek yok aslında. Hep böyle kal yeter ^^

Winona Lyle Wymfire
Claire Trisha Bullock 93888794
Gelecekte güzel işler başaracağın kesin. Biraz daha dikkatli ol. Çok değişkensin.
[Nötr Öğrenciler]
Holly Blair Byford
Claire Trisha Bullock 123rvx
Senin hakkında belirgin bir düşüncem yok. Ama içinde barındığın binadaki sümsüklerden farklı olmasan gerek... Beni yanıltmanızı isterim bayan Byford.
[Seviyesiz Öğrenciler]
[Sevmediğim Öğrenciler]
Melodia Lauren Waldorf
Claire Trisha Bullock 54572039

Beni sevmediğini biliyorum. Korktuğunu da biliyorum. Ve bu hoşuma gidiyor küçük cadı. Tedavisi olmayan bir hastalık gibisin. Senden asla adam olmaz. Cık... Uğraşmaya deymezsin.

En son Claire Trisha Bullock tarafından Salı Ara. 15, 2009 2:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 34 kere değiştirildi
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/claire-trisha-bullock-t15
Winona Lyle Wymfire
4. Sınıf Slytherin
4. Sınıf Slytherin
Winona Lyle Wymfire

Rp Puanı
Rp Puanı:
Claire Trisha Bullock Left_bar_bleue95/100Claire Trisha Bullock Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 8:16 am

Claire Trisha Bullock Scarlett-scarlett-johansson-7880533-100-100 Claire Trisha Bullock Scarlett-scarlett-johansson-7880534-100-100 Claire Trisha Bullock Scarlett-scarlett-johansson-7880518-100-100
Claire Trisha Bullock Scarlett-scarlett-johansson-6688915-100-100 Claire Trisha Bullock Scarlett-scarlett-johansson-6157756-100-100 Claire Trisha Bullock Scarlett-scarlett-johansson-5356380-100-100

Favori öğrenci tarzı bir yer iyi olur.
http://www.gumuskalemler.co.cc/forum/index.php
Claire Trisha Bullock
Seherbaz
Seherbaz
Claire Trisha Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:
Claire Trisha Bullock Left_bar_bleue100/100Claire Trisha Bullock Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 8:31 am

Eklendiniz.
Wentworth D. Bullock
Müdür Yardımcısı | KSKS Profesörü | Ravenclaw Bina Sorumlusu
Müdür Yardımcısı | KSKS Profesörü | Ravenclaw Bina Sorumlusu
Wentworth D. Bullock

Lakap : Went

Rp Puanı
Rp Puanı:
Claire Trisha Bullock Left_bar_bleue62/62Claire Trisha Bullock Empty_bar_bleue  (62/62)

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 8:54 am

ekle abisinin
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/wentworth-d-bullock-t25.h
Claire Trisha Bullock
Seherbaz
Seherbaz
Claire Trisha Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 9:08 am

Ekledm ablacım ^^
Allécra Nava Bullock
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü
Allécra Nava Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:
Claire Trisha Bullock Left_bar_bleue86/100Claire Trisha Bullock Empty_bar_bleue  (86/100)

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 2:07 am

Kuzen ekle çabuk xD Claire Trisha Bullock Jennnifer
Regina Lake
St. Mungo Baş Şifacısı
St. Mungo Baş Şifacısı
Regina Lake

Rp Puanı
Rp Puanı:
Claire Trisha Bullock Left_bar_bleue86/100Claire Trisha Bullock Empty_bar_bleue  (86/100)

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 4:03 am

kanımın ısınık olduklarına ekler misin :Ş Very Happy

Claire Trisha Bullock Ussntitled1
Melanie Lathonia
Muggle* Bir rütbe edinebilmek için puanlamaya başvurunuz.
Melanie Lathonia

Rp Puanı
Rp Puanı:
Claire Trisha Bullock Left_bar_bleue96/100Claire Trisha Bullock Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 4:04 am

Kankaya ekle hatunum Cool

Claire Trisha Bullock 140xnv5
Claire Trisha Bullock
Seherbaz
Seherbaz
Claire Trisha Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 5:00 pm

Hepinizi ekledm =)
Allen Jacques Harth
Kurtadam
Kurtadam
Allen Jacques Harth

Rp Puanı
Rp Puanı:
Claire Trisha Bullock Left_bar_bleue87/100Claire Trisha Bullock Empty_bar_bleue  (87/100)

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 1:40 am

Claire Trisha Bullock Robert_Pattinson_003

Kurgumuz belli zaten Smile İkimiz de eşit derece deliyiz. Yakına falan ekleyebilirsin, sana kalmış Smile
Xavier Léon Black
Xavier Léon Black

Lakap : Lee ~ Lèon ~Xavi

Rp Puanı
Rp Puanı:
Claire Trisha Bullock Left_bar_bleue96/100Claire Trisha Bullock Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 4:11 am

Hatunum ekle bunu da hoşlananlar + eski Razz

Claire Trisha Bullock Zef08Claire Trisha Bullock Zef02Claire Trisha Bullock Zef05
Claire Trisha Bullock
Seherbaz
Seherbaz
Claire Trisha Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 4:25 am

Ekledim cnm ^^
Holly Blair Byford
4. Sınıf Gryffindor
4. Sınıf Gryffindor
Holly Blair Byford

Lakap : Holl

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 5:09 am

Claire Trisha Bullock Th_Demi-3-demi-lovato-7330659-100-100

eklersen sevinirim Very Happy öğrencilere Very Happy
Claire Trisha Bullock
Seherbaz
Seherbaz
Claire Trisha Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 5:15 am

Ekledm cnm ^^
Pearl Beth Side
Z.A.Y. Başkan Yardımcısı | Baş Seherbaz
Z.A.Y. Başkan Yardımcısı | Baş Seherbaz
Pearl Beth Side

Rp Puanı
Rp Puanı:
Claire Trisha Bullock Left_bar_bleue97/100Claire Trisha Bullock Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 4:38 pm

Eklerseniz sevinirim.
Spoiler:
Melodia Lauren Waldorf
4. Sınıf Ravenclaw
4. Sınıf Ravenclaw
Melodia Lauren Waldorf

Rp Puanı
Rp Puanı:
Claire Trisha Bullock Left_bar_bleue77/100Claire Trisha Bullock Empty_bar_bleue  (77/100)

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 5:20 pm

Ekler misin ^^

Spoiler:

Claire Trisha Bullock Augh7qClaire Trisha Bullock Etwk0xsx1Claire Trisha Bullock Idwwznyv5Claire Trisha Bullock 6bcs5t2uq2

En son Melodia Lauren Waldorf tarafından Çarş. Eyl. 02, 2009 9:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Julian Brave Marqués
5. Sınıf Slytherin
5. Sınıf Slytherin
Julian Brave Marqués

Lakap : Joule, Jul.., Bry,

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 5:43 pm

eklersin ablacım Very Happy
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/julian-brave-marques-t158
Nicholas Wayne
Z.A.Y. Başkanı | Biçim Değiştirme Profesörü | Gryffindor Bina Sorumlusu
Z.A.Y. Başkanı | Biçim Değiştirme Profesörü | Gryffindor Bina Sorumlusu
Nicholas Wayne

Lakap : Nick

Rp Puanı
Rp Puanı:
Claire Trisha Bullock Left_bar_bleue95/100Claire Trisha Bullock Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 8:23 pm

ekle nan :İ
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/nicholas-wayne-t114.htm
Claire Trisha Bullock
Seherbaz
Seherbaz
Claire Trisha Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 10:07 pm

Ekledim hepinizi =)
Evelyn Sydneé Cole
Vampir
Vampir
Evelyn Sydneé Cole

Lakap : Eve..

Rp Puanı
Rp Puanı:
Claire Trisha Bullock Left_bar_bleue90/100Claire Trisha Bullock Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:18 pm

Beni de ekle güzel bir yere Sheytan'm Smile
Claire Trisha Bullock
Seherbaz
Seherbaz
Claire Trisha Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:34 pm

Pearcinq'm bnmmm. Hoşgeldin aramıza =)

Ve ekledim cnm Cool En sevdiim vampir xD
Evelyn Sydneé Cole
Vampir
Vampir
Evelyn Sydneé Cole

Rp Puanı
Rp Puanı:
Claire Trisha Bullock Left_bar_bleue90/100Claire Trisha Bullock Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:36 pm

Süpersin Sheytan'm, hoşgeldim aranıza Smile Ben de lejant açıyorum yeni, beklerim seni Smile
Claire Trisha Bullock
Seherbaz
Seherbaz
Claire Trisha Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:37 pm

Gelicem tabi bebeaamm bnm Very Happy bensiz olurmu o lejant hiç Cool
Evelyn Sydneé Cole
Vampir
Vampir
Evelyn Sydneé Cole

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:38 pm

olmaz olmaz Smile Very Happy xD bu arada lejantta kalabalık etmeyeyim ben.. Sheytan'mın alımlara devam^^
Claire Trisha Bullock
Seherbaz
Seherbaz
Claire Trisha Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Claire Trisha Bullock   Claire Trisha Bullock I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:41 pm

Sevi0rm seni pearcinq'm =) Özlemişim valla =)

Kalabalık fln ettiin de yok Sad Neyse lejantı hallet hemen damliim bn Cool

Claire Trisha Bullock
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Allécra Nava Bullock
» Claire'ın Odası
» Bullock Ailesi
» Wentworth D. Bullock
» Bullock Ailesi