HCBO Role Play Game
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Lucas Matthéw Quisqaun Nqqlnl
HCBO Role Play Game
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Lucas Matthéw Quisqaun Nqqlnl
HCBO Role Play Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lucas Matthéw Quisqaun

2 posters
YazarMesaj
Lucas Matthéw Quisqaun
2. Sınıf Slytherin
2. Sınıf Slytherin
Lucas Matthéw Quisqaun

Lakap : İstediğini de.

Rp Puanı
Rp Puanı:
Lucas Matthéw Quisqaun Left_bar_bleue75/100Lucas Matthéw Quisqaun Empty_bar_bleue  (75/100)

Lucas Matthéw Quisqaun Empty
MesajKonu: Lucas Matthéw Quisqaun   Lucas Matthéw Quisqaun I_icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 3:41 am

Adı Soyadı: Lucas Matthéw Quisqaun
Rp Puanı: 75
Rp Yaşı: 15
Kişisel Özellikler: Kötülüğün tüm özellikleri..Bunların en önemlileri sinsilik , kendini beğenmişlik , ve artistliktir.Kendimi beğenmiş biriyim ama bunu söylecek cesaretim de var.Bu yüzden çok cesaretliyimdir de tehlikeli bir durum olsa ilk ben atlarım.
Artistliğim gerçekten fazla bunu kızları kendime çekmek için yaptığımı sanıyorum.
Sinsiyim çünkü herkesi kandırabilirim.Benim olduğum yerde bir şey saklamak imkansız gibidir ; çünkü hemen farkedebilirim.
Bende Lider Ruhlulukta var.Çünkü benle olan arkadaşlarımın bana sadık olmasını ve bana saygı duymasını isterim...
Çok güçlü ve dayanıklıyım..Bir olay karşısında haklı olduğumu kanıtlayana kadar direnirim.Yani sözlerimin arkasında sıkı dururum.
Güçlüyüm çünkü kas yapıyorum.Bu benim çekiciliğimi artırıyor..Ve eğer kavgalara karışırsam diye güçlülüğümü arttırıyorum.
Fakat ben şuan tarafımı seçmiş durumda değilim..
Oliver H. Whisper
Müdür | Tılsım-Muska Profesörü
Müdür | Tılsım-Muska Profesörü
Oliver H. Whisper

Lakap : Oll, Hec, Who

Rp Puanı
Rp Puanı:
Lucas Matthéw Quisqaun Left_bar_bleue100/100Lucas Matthéw Quisqaun Empty_bar_bleue  (100/100)

Lucas Matthéw Quisqaun Empty
MesajKonu: Geri: Lucas Matthéw Quisqaun   Lucas Matthéw Quisqaun I_icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 3:52 am

2. Sınıf Slytherin!!!
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/oliver-h-whisper-t121.htm

Lucas Matthéw Quisqaun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lucas Matthéw Quisqaun