HCBO Role Play Game
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Site Hakkında Düşünceleriniz Nqqlnl
HCBO Role Play Game
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Site Hakkında Düşünceleriniz Nqqlnl
HCBO Role Play Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Site Hakkında Düşünceleriniz

+10
Diamondie Lavinia Almeida
Allen Jacques Harth
Valeria Dora Silver
Luthièn Moreau
Claire Trisha Bullock
Tommy John Wymfire
Julian Brave Marqués
Melanie Lathonia
Winona Lyle Wymfire
Wentworth D. Bullock
14 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Wentworth D. Bullock
Müdür Yardımcısı | KSKS Profesörü | Ravenclaw Bina Sorumlusu
Wentworth D. Bullock

Lakap : Went

Rp Puanı
Rp Puanı:
Site Hakkında Düşünceleriniz Left_bar_bleue62/62Site Hakkında Düşünceleriniz Empty_bar_bleue  (62/62)

Site Hakkında Düşünceleriniz Empty
MesajKonu: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 1:57 pm

Site hakkında neler düşünüyorsunuz? Buradan bize belirtiniz Smile ona göre ayağımızı denk alalım Razz
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/wentworth-d-bullock-t25.h
Winona Lyle Wymfire
4. Sınıf Slytherin
4. Sınıf Slytherin
Winona Lyle Wymfire

Rp Puanı
Rp Puanı:
Site Hakkında Düşünceleriniz Left_bar_bleue95/100Site Hakkında Düşünceleriniz Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 7:01 am

Açık konuşacağım, darılmaca yok =P

Öncelikle rp puanlamasında çok bol keseden puan veriyorsunuz bence. Ayrıca rpde uzunluk hiçbir zaman puan yönlendirmemeli. Uzunluktan puan vermek yalnış. Ben bir paragraf olup da 100 puan almış rpler biliyorum. Hepsi de çok kaliteliydi.

Görünüm mevzusu. Bence temanız klasik olmuş. Klasik iyidir ama şık olursa iyidir. Örneğin o üstteki resim olmamış bence. Ayrıca avatar-imza olayında da sorun var. Tabi bu üyelerin sorunu diyebilirsiniz ama biri siteye bakarken avatar-imzalar kaliteliyse daha çok ilgisini çeker. Üyeler başvurmasa bile bence görevliler kişiye avatar-imza hazırlasın ve mesaj atsın, kullanması konusunda öneride bulunsun filan.

Aklımda birkaç şey daha vardı da unuttum =P Haırlayınca yazacağım. Onun dışında umarım üyeleriniz artar, hoş bir site olursunuz.
http://www.gumuskalemler.co.cc/forum/index.php
Melanie Lathonia
Muggle* Bir rütbe edinebilmek için puanlamaya başvurunuz.
Melanie Lathonia

Rp Puanı
Rp Puanı:
Site Hakkında Düşünceleriniz Left_bar_bleue96/100Site Hakkında Düşünceleriniz Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 7:09 am

Avatar İmza konusunda haklı olabilirsiniz eğer benden kaynaklanan bir sorun varsa gerçekten üzgünüm.
Winona Lyle Wymfire
4. Sınıf Slytherin
4. Sınıf Slytherin
Winona Lyle Wymfire

Rp Puanı
Rp Puanı:
Site Hakkında Düşünceleriniz Left_bar_bleue95/100Site Hakkında Düşünceleriniz Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 7:21 am

Melanie Lathonia demiş ki:
Avatar İmza konusunda haklı olabilirsiniz eğer benden kaynaklanan bir sorun varsa gerçekten üzgünüm.

Yok hayır seninle ilgili değil, sen yapmışsın ama kullanmamışlar. Ayrıca senin avatar-imza + ünlü (birtanemdir) süper =) Ama üyeler pek kullanmaya yanaşmıyor sanırım. Halbuki gayet güzel yapıyorsun.
http://www.gumuskalemler.co.cc/forum/index.php
Julian Brave Marqués
5. Sınıf Slytherin
5. Sınıf Slytherin
Julian Brave Marqués

Lakap : Joule, Jul.., Bry,

Rp Puanı
Rp Puanı:
Site Hakkında Düşünceleriniz Left_bar_bleue100/100Site Hakkında Düşünceleriniz Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 7:22 am

Öncelikle rp puanlamasında çok bol keseden puan veriyorsunuz bence.

demişsin haklısın, ama gel görelim ki içinde betimlemeye yer verilen rp ister istemez uzun olur. onu da geçtim karşılıklı konuşma gibi olan rp lerinde siteyi kaliteli göstereceğini sanmıyorum. Zaten eminim ki puanlamayı yapan yönetim kurguya göre uzunluğu tartıp ona göre puan veriyorlar.

sitenin göürümüne gelince, bence sadelik her zaman en iyisidir. Bu konuda da sitenin fazla bir şeye ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Üstteki resim diye bahsedilen logo sitenin amacına bence gayet uygun düşüyor, sitenin renkleriyle de uyumlu olduğuna göre benim açımdan o da perfect!

Son olarak eğer birileri bu siteye avatara bakarak geliyorsa bilmiyorum bundaki amacı ne önemli olan rp'ler sonuçta buraya gelince yapacağı iş bu, öyle değil mi? Eğer yine de önemli diyorsanız ve yönetim bunu önemli buluyorsa gereken yapılır zaten...

Bu arada Melanie harikasın canım Very Happy
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/julian-brave-marques-t158
Wentworth D. Bullock
Wentworth D. Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:
Site Hakkında Düşünceleriniz Left_bar_bleue62/62Site Hakkında Düşünceleriniz Empty_bar_bleue  (62/62)

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 7:28 am

bol kese konusunda haklısın ^^ esas rp puanlamada yetkili arkadaşım şuan olmadığından ben bakayım dedim, sanırım elime yüzüme bılaştırdım. Beceriksiz miyim? Hayır. Milletin emeğini ölçecek kadar üstün rp yaptığımı düşünmüyorum. 1 aylık rpciyim Smile

Avatar konusuna gelince ben avatar yapmaya ayıracak vakti kendimde bulamıyorum. Grafik kurulu otursun düzene görevlendireceğim arkadaşlar var.

Gelelim akşam akşam beni isyana bağlayan lafına Smile
(Sadece kendi yaptıklarımı sayıyorum)Bu siteye harcadığım emeği söyleyeyim 72 saatin 58 saati bilgisayar başında sosyal hayattan soyutlanmış bir şekilde ve 3 günde 14 saat uyuyarak yaptım. Ayrıca sandalye görevinden azat olmuş ve farklı işlevler görmeye başlamıştı. Tema klasik demişsin eyvallahda hocam birşey soracağım senin temadan kastın nedir? Ben sana en az 30 tane site verebilirim uzunca bir süredir faaliyet gösterip kaliteli olan ve tema konusunda 2 günde mükemmel bir iş başarmışsın diyen ve sana 100lerce site gösterebilirim uzunca süre faliyet veren fakat tema konusunda vasat. Emeğime laf ettirmem, sende ettirme Smile

Ayrıca bir site göster bana admini emek konusunda son derece hassas ve en iyisini yapmaya çalışıp saatlerce ekrana bakarak sürekli script yazan. Hangi sitede vardır otomatik maaş sistemi adminler elini sürmeden. Ben rahat edelim rahat edin diye yapıyorum.

Sitenin resmi açılış tarihi 29 ağustos yanılmıyorsam. (Günlerim karıştı artık) ve biz bu 2 gün içerisinde bukadar başarı yakaladıysak ne mutlu bize.

Ayrıca senden bir isteğim var bana teması sade değilde şık olan bir site linkini pmden at. Öğreneyim senin şıklık sadelik anlayışını ona göre temaya eklemeler yapayım.

eleştirilerin başka bir şey üzerine olsaydı emin ol teşekkürler der geçerdim fakat emek konusunda eleştiri kime yapılırsa yapılsın kim tarafından yapılırsa yapılsın daha iyisini yapmadan eleştiremez taraftarıyım Smile
Tommy John Wymfire
Esrar Dairesi Başkanı
Esrar Dairesi Başkanı
Tommy John Wymfire

Lakap : Tommy...

Rp Puanı
Rp Puanı:
Site Hakkında Düşünceleriniz Left_bar_bleue92/100Site Hakkında Düşünceleriniz Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 7:48 am

Arkadaşımız düşüncesini dile getirmiş, bizde kendi düşüncemizi dile getirmeliyiz. Buna cevabı verecek kişi 1 üstümde ki Admin Kardeşimizidir ki gayette güzel açıklamış olayı. Sağolasın.

Avatar~~İmza işine gelince, gerçekten dışardan siteyi kaliteli gösteren en önemli unsurlardan biridir. Bence bir kural getirilmeli ve biraz otoriter şekilde avatar ve imzalar siteye yakışır hale getirilmelidir.

Rp puanlama konusuna gelince hiç bir problem göremiyorum, hatta alışılmış zımbırtıdan kurtulmuş olduğunu görüyorum ki bu iyi bir şey. Bir herif oturuyor ve saatlerce rp yazıyor, sen ona kalkıp olmamış bugün git öğren gel dersen onun bir daha siteye girmeyeceğini görürsün. Bunu ancak site belli bir düzene oturduktan sonra yaparsın, yaparsın ki belli bir kaliteden şaşmasın site.

Ve iki gün önce açılmış bir site için gayet başarılı ve yenilikçi bir tema fikrimce. Belki logo biraz daha iyileştirilebilir ama zamanla. Arkadaşın sandalyesine gelince yeni bir tane edinilmesi makbuldur diyorum.. =D Ve uzun uzun konuşup kafaları ütüleyip çekiliyorum...
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/tommy-john-wymfire-t172.h
Julian Brave Marqués
5. Sınıf Slytherin
5. Sınıf Slytherin
Julian Brave Marqués

Lakap : Joule, Jul.., Bry,

Rp Puanı
Rp Puanı:
Site Hakkında Düşünceleriniz Left_bar_bleue100/100Site Hakkında Düşünceleriniz Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 7:51 am

onlar benim görüşlerim sadece arkadaşın düşünceleri üstünden bunu yaptım...
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/julian-brave-marques-t158
Claire Trisha Bullock
Seherbaz
Seherbaz
Claire Trisha Bullock

Lakap : ' qia '

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 7:56 am

Okanım'ın gösterdiği çabalara gecelerdir şahit oldukça hayran olmaktan başka bir şey gelmedi elimden. Kardeşim herşeyin hakkını vererek yapıyor. Ve tabi tüm dostlarımızın katkısı oldu siteye. Hepsine tekrar teşekkür ediyorum. 4 gün de daha iyisini yapabilirim diyen olacağını da sanmıyorum açıkçası. Okanım başta olmak üzre, buradaki herkes elinden gelenin en iyisini yaptı ve yapmaya devam edecek ^^

Düzenimiz oturdukça herşey daha güzel olacak...
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/claire-trisha-bullock-t15
Luthièn Moreau
5. Sınıf Slytherin
5. Sınıf Slytherin
Luthièn Moreau

Lakap : Lut

Rp Puanı
Rp Puanı:
Site Hakkında Düşünceleriniz Left_bar_bleue96/100Site Hakkında Düşünceleriniz Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 8:14 am

Site süper ortam süper adminler süper Razz imza avatarlar iyrenç öyak Razz bi Julian'ınkiler süper neden?çünkü onlar hazır da ondan Razz
Tommy John Wymfire
Esrar Dairesi Başkanı
Esrar Dairesi Başkanı
Tommy John Wymfire

Lakap : Tommy...

Rp Puanı
Rp Puanı:
Site Hakkında Düşünceleriniz Left_bar_bleue92/100Site Hakkında Düşünceleriniz Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 8:16 am

Tanıdığım bir ve gözlemlediğim bir admin, ikiside gerçekten olgunlar ve bu olgunluk siteyi bir yere getirecek...
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/tommy-john-wymfire-t172.h
Valeria Dora Silver
Valeria Dora Silver

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 6:14 pm

Adminler olarak hepimiz elimizden geleni yapıyoruz. Avatar imza mevzusuna gelince açıkçası iğrenç olan bişey göremiyorum. Sadece daha iiyi olabilir. Ama bunun içinde biraz zamana ihtiyacımız var. Yeni kurulmuş bir sitenin işleri gerçekten çok fazla oluyor ve üyelerin imzasına gelene kadar birçok işin olduğunu görebiliriz. Ama haksız da sayılmassınız. Bu işi becerebilen birkaç arkadaş daha bulmalıyız. Onun dışında -temada dahil- herşey çok güzel. Daha da güzel olacaktır eminim.
Allen Jacques Harth
Kurtadam
Kurtadam
Allen Jacques Harth

Rp Puanı
Rp Puanı:
Site Hakkında Düşünceleriniz Left_bar_bleue87/100Site Hakkında Düşünceleriniz Empty_bar_bleue  (87/100)

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 7:07 am

1yerlerde daha önce de söylediğim gibi, bence bu site müthiş işler başaracak Smile Çünkü adminlerimiz gerçekten çok kaliteli, ben kaç kere sabaha kadar sitede olduklarını gördüm, işlerini severek ve değer vererek yapıyorlar, ve şu ilk aşamada en önemli olan da bu bence. Avatar - imza olayına pek... bilmiyorum, yani ben hiç insanların grafiklerine bakarak karar vermedim bir siteye üye olurken ve Merve de iyi iş çıkarıyor, yani o konuda bence bir sorunumuz yok.

Ama şimdi okuyunca Rp lerde 1şey benim de aklıma takıldı.

Tamam, tabii ki belli bir uzunlukta olması gereklidir (ki bence 10 satır makul 1ölçü), ama Rp lerde uzunluğun çok da ön planda tutulmaması gerektiğine inanıyorum ben de. Yani benim Rp lerimi bilenleriniz fark etmiştir, betimlemelerim iyidir ama uzunluğu da süper olmaz. Ama okuyanı doyurur yani Smile Bence bu yüzden en öncelikle içerik ve tasvirleri dikkate almalıyız, uzunluk biraz daha arka planda kalmalı. ;)
Wentworth D. Bullock
Wentworth D. Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 1:33 pm

Yorumlarınız için teşekkür ederim Smile

Forum iconumuz Şanlı Türk Bayrağı ile süslenmiştir.
Kimler online bölümüde bize özgün olarak tekrar tasarlanmıştır.
Diamondie Lavinia Almeida
Kemik Torbası Bar Sahibi
Kemik Torbası Bar Sahibi

Lakap : Dia

Rp Puanı
Rp Puanı:
Site Hakkında Düşünceleriniz Left_bar_bleue98/100Site Hakkında Düşünceleriniz Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 11:04 pm

Bunların yarısını okudum yarısını okumadım. Sıra bende. En başta ben uzun zaman Hp Rpg sitesi adminliği yaptım ve ilk başlangıç olarka ben bu siteyi çok ileri gördüm. Galleon sistemi var ki bu ayrı bir artı. Daha sonra temanız klasik ama zaten klasik iyidir. Temanızı ben çok sevdim. B,ir kaç ufak değişiklik sışında temada kötü hiç bir şey yok. Avatar - imza oalyında üyeler haklı ancak mutlaka ilerleyen zamanda düzelecektir. Her rp sitesinin açılışında avatar - imza konusunda aksamalar ve düzensizlikler olabilir. Rp puanlarında bol puana gelince. Puanlamalar belli bir sistemde yorumlayan var veya tamamen sistem sışında yorumlıyanlar var. Bence bütün rpler aynı sistem üzerinden puanlanmalıdır ki haksızlık olmasın. Genelde 33'lük sistem kullanılır. Onun dışında sıcak bir ortama benziyor. rp yapmak ve yeni kurgularımı denemek için ideal bir mekan oılarka görüyorum. Umarım gerçekten öyledir. Ben sevdim. ^^
Oliver H. Whisper
Müdür | Tılsım-Muska Profesörü
Müdür | Tılsım-Muska Profesörü
Oliver H. Whisper

Lakap : Oll, Hec, Who

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 11:16 pm

Yorumlarınız için teşekkür ederim...

Avatar konusunda admin arkadaşlarımızla birlikte çalışmalara başladık; boyutları düzelttiriyoruz.. Kesin bir boyut yok ama sitede hoş durmayacak boyutlar zaten uyarılıyor..

Rp Puanlama konusunda sorumlu benim fakat ben bu sıralar bazı nedenlerden dolayı diğerleri kadar online olamıyorum.. Admin arkadaşlarımızda sizi bekletmemek için hemen puanlıyorlar.. =)
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/oliver-h-whisper-t121.htm
Wentworth D. Bullock
Wentworth D. Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 11:17 pm

Luthièn Moreau
5. Sınıf Slytherin
5. Sınıf Slytherin
Luthièn Moreau

Lakap : Lut

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 12:17 am

Woohoooo süpersiniz Okan manyak bişey olmuş Razz
Wentworth D. Bullock
Wentworth D. Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 12:19 am

Smile Teşekkür ederim
Edward John Darkness
Gelecek Postası Yazarı
Gelecek Postası Yazarı
Edward John Darkness

Lakap : Edward..xD

Rp Puanı
Rp Puanı:
Site Hakkında Düşünceleriniz Left_bar_bleue70/100Site Hakkında Düşünceleriniz Empty_bar_bleue  (70/100)

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 5:04 pm

Süpper..xD
Angelica Pickles
Hogwarts Şifacısı
Hogwarts Şifacısı
Angelica Pickles

Lakap : anG^

Rp Puanı
Rp Puanı:
Site Hakkında Düşünceleriniz Left_bar_bleue70/100Site Hakkında Düşünceleriniz Empty_bar_bleue  (70/100)

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 5:07 pm

Harika Okann ' mm Site Hakkında Düşünceleriniz 635203
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/angelica-pickles-t391.htm
Wentworth D. Bullock
Wentworth D. Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 11:10 pm

Site Hakkında Düşünceleriniz 72097

helal
Broke Kennedy
5. Sınıf Hufflepuff
5. Sınıf Hufflepuff
Broke Kennedy

Lakap : Bry,

Rp Puanı
Rp Puanı:
Site Hakkında Düşünceleriniz Left_bar_bleue94/100Site Hakkında Düşünceleriniz Empty_bar_bleue  (94/100)

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 5:12 am

Çok güzel okanımda okun neden bir TOP izi bıraktığını anlamadım. Ne iş Very Happy

site mükemmel, o kadar siteye üye olmuşluğum vardır, bu yöentim kadar hızlı ve ilgili bir yönetim daha görmedim. Saygıyla eğiliyorum ..
Wentworth D. Bullock
Wentworth D. Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 2:02 am

Broke Kennedy demiş ki:
Çok güzel okanımda okun neden bir TOP izi bıraktığını anlamadım. Ne iş Very Happy

Af buyur Site Hakkında Düşünceleriniz Icon_scratch ingilizce söle sen bana Site Hakkında Düşünceleriniz 81684

Broke Kennedy demiş ki:
site
mükemmel, o kadar siteye üye olmuşluğum vardır, bu yöentim kadar hızlı
ve ilgili bir yönetim daha görmedim. Saygıyla eğiliyorum ..

Bizim gibisini bulamazsınız kızım. bizden iyisi şamda kayısı Site Hakkında Düşünceleriniz Icon_rr
Broke Kennedy
5. Sınıf Hufflepuff
5. Sınıf Hufflepuff
Broke Kennedy

Lakap : Bry,

Rp Puanı
Rp Puanı:
Site Hakkında Düşünceleriniz Left_bar_bleue94/100Site Hakkında Düşünceleriniz Empty_bar_bleue  (94/100)

MesajKonu: Geri: Site Hakkında Düşünceleriniz   Site Hakkında Düşünceleriniz I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 2:29 am

ayy kendini beğenmiş..

http://hcbo.roleplaylife.net

buraya girince mouse un imleci var ya onun bıraktığı bir de iz var. o top şeklinde neden :Z

Site Hakkında Düşünceleriniz
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Üstteki üye hakkında düşüncelerin?