HCBO Role Play Game
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Oliver H. Whisper Nqqlnl
HCBO Role Play Game
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Oliver H. Whisper Nqqlnl
HCBO Role Play Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oliver H. Whisper

+22
Eliesha Soul
Broke Kennedy
Tommy John Wymfire
Veronica A. Silver
Alejandro Devin Gonzales
Veronica B. Herring
Sébastien C. Clemenceau
Olivia Scarlett Isis
Melodia Lauren Waldorf
Pearl Beth Side
Holly Blair Byford
Allécra Nava Bullock
Julian Brave Marqués
Claire Trisha Bullock
Winona Lyle Wymfire
Valeria Dora Silver
Nicholas Wayne
Amandéla Cynthia Dawson
Wentworth D. Bullock
Melanie Lathonia
Regina Lake
Oliver H. Whisper
26 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Oliver H. Whisper
Müdür | Tılsım-Muska Profesörü
Oliver H. Whisper

Lakap : Oll, Hec, Who

Rp Puanı
Rp Puanı:
Oliver H. Whisper Left_bar_bleue100/100Oliver H. Whisper Empty_bar_bleue  (100/100)

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 12:18 am

- Genel Bilgiler -
Oliver H. Whisper Windowslivewritermiloventimigliainkhakisuits-a9d0milo-ventimiglia-gq-khaki-suit-1-thumb
Tam Adı :Oliver Hector Whisper

Takma Adı : Oll, Hec, Who
Sihirsel Soy :Safkan
Uyruk : İtalya
Doğum Tarihi :5 Mart
Doğum Yeri :Roma
Burcu :Balık
Anadil :İtalyanca
Diğer Diller :İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Türkçe
Asa :maral tüylü abanoz ağacından üretim üzerinde iki tane mavi renkli zümrüt taş var bunlar asayı sahibine karşı gelen büyülerden haberdar ediyor (parlayarak).. Üstelik asa kendi sahibine asla saldırı büyüsü yapmıyor, yapıldığı anda yapan kişinin eli alev alıp yanıyor..maral tüylü abanoz ağacından üretim üzerinde iki tane mavi renkli zümrüt taş var bunlar asayı sahibine karşı gelen büyülerden haberdar ediyor (parlayarak).. Üstelik asa kendi sahibine asla saldırı büyüsü yapmıyor, yapıldığı anda yapan kişinin eli alev alıp yanıyor..
Okul & Bina :Hogwarts&Ravenclaw

- Karakter Özellikleri -
Genel olarak hayatın otoriteye önem verir, her şeyin yapılması gereken saatte gerçekleşmesini düşünenlerdendir. Sorumluluk sahibi olması onu bir çok belaya sürüklemiştir-acaba bunlar ne..-ama yinede vazgeçmemiştir.Aşırı düzenlidir, dağınıklığı kaldıramaz. Boş zamanlarını kitap okuyarak ve gezerek geçirmeyi sever.

- Fiziksel Bilgileri -
Uzun ve zayıf bir vücuda sahipmiş gibi görünsede aslında gayet fit ve güçlüdür. Güzel bir vücudu vardır. Saçları açık kahvedir ve kısa bir kesime sahiptir, önde biraz perçemi vardır.Gözleri az rastlanan bir renk olan bal rengidir ama kimi zaman değişerek kahverengi ya da kehribar rengine dönüşebilir. Ten rengi kavruk bir kumraldır.

+ Sevdikleri +
Viyola
Çalışma odası
Evi
Hogwarts
Tılsım
Kuzenler
Meşede Bekletilmiş Şekerli Viski

- Sevmedikleri -
Disiplinsizlik
Şımarıklar
Dolunay
Bludger
Çilekli Her Türlü Gıda

- İconlar -

Oliver H. Whisper CharlesiconOliver H. Whisper Milo-milo-ventimiglia-6988899-100-100

-------------------------
# İlişki Türleri #

~A R K A D A Ş L A R~
[Ayrılmaz İkili]
[Suç Ortakları]
[Yakın]
Amendéla Cynthia Dawson
Oliver H. Whisper Rachel_Bilson_004_0
Amendéla iyi bir insan ve iyi bir profesör; görevinde oldukça başarılı, bu yüzden onu tebrik ediyorum. Hep böyle ol...

[Değer Verdiklerim]
Nicholas Wayne
Oliver H. Whisper Angel47custom2
Nicholas, diğer bir deyişle Nic; onunla iyi anlaşıyoruz; görevinde çok başarılı ve eksiksiz yapıyor. Aynı zamanda aydınlık tarafında lideri; ona çok değer veriyorum. Umarım aramızdaki arkadaşlık hep devam eder...

[Kanımın Isınık Oldukları]
Alejandro Devin Gonzales
Oliver H. Whisper Andrew_cooper_009_0
Çok iyi bir sihirbaz olduğu belli ve görevinde istikrarlı bir şekilde ilerliyor. Onunla bakanlığa gittikçe görüşüyorum; çok çalışkan, bu yüzden ona kanım ısınıyor. Tebrikler Ale; hep böyle ol...

[Sıradan ]
Sera Talia Wiénna
Oliver H. Whisper 64765662.jpg?0
Sevgilim Regina'nın çok yakın dostu, onunla
bazen görüşüyoruz, özellikle Hogwarts ile ilgili röportajlar vs.
münasebetleriyle... Ama ondan biraz uzak olmama neden olan bir şey var,
her ne kadar o tarafsız biri de olsa sevgilisiyle anlaştığım pek de
söylenemez...

[Göz Aşinalığı Olanlar]
Sébastien C. Clamenceau

Oliver H. Whisper Luke_grimes_072
Sebas, fazla tanımıyorum; benim için o kadar önemli bir kişi değil. Bir dükkan sahibi; onunla pek sık görüşmediğimden pek tanımıyorum. Domuz Kafası'na pek uğramam; genelde Üç Süpürge'de takılırım..

[Tanıdık]
Veronica A. Silver
Oliver H. Whisper 95

Ah, onunla o kadar çok görüşüyoruz ki; iyi bir insan benim için. Kitabevine gittiğimde bana sık sık kitap önerisinde bulunur; benim gibi bir kitap kurduyla anlaşamayacak da kiminle anlaşacak? O çok iyi..

~ D Ü Ş M A N L A R ~
[Zararsızlar]
[İşe yaramazlar]
[Rakipler]
Claire Trisha Bullock
Oliver H. Whisper 72999181
Claire... Oldukça sinsi ve kurnaz. Görevinde başarılı olabilir; rolünü de iyi oynuyor fakat beni kandırması o kadar kolay değil. Ondan nefret ediyorum ve Hogwarts'ı asla ele geçiremeyecekler. Git ve Lord'unla oyun oyna...

[Hoşlanmadığım]
Veronica B. Herring

Oliver H. Whisper Katie_mcgrath_017
Veronica.. Bakanlıkta çalışan bir kişi. Esrar dairesinin en esrarlı kişilerinden biri; onu tanımak çok zor... Şeytan bakışlı gözleri oldukça ürkütücü. Bazen onun hangi taraftan olduğunu anlayamıyorum doğrusu...

[Ölümcül derecede nefret ettiklerim]
Wentworth D. Bullock
Oliver H. Whisper 5ehf09
Wentworth; Hogwarts'ta bana yardımcılık yapan başarılı bir profesör; açıkçası ondan pek hoşlanmıyorum ama yine de görevinde başarılı olması onu bu rütbe de tutuyor. Duygularımla kariyerimi her zaman ayrıştırmayı başarmışımdır... Senden nefret etmemek elde değil...

[Baş Belası]

~ A Ş K ~
[Şimdiki] (ve her daim)
Regina Lake
Oliver H. Whisper Doutzen-doutzen-kroes-5973811-100-100
Ah, Reg... Seni o kadar çok seviyorum ki; ayrı kaldığımız yıllar nasıl yaşayabildim anlayamıyorum doğrusu. Küçükken sana açılamadım belki ama iyi ki seninle İtalya'da karşılaştık; yoksa nasıl yaşardım anlamıyorum. Seni şimdiki gibi her zaman seveceğim ve sana olan aşkımın her dakika büyümesini engellemeyeceğim. Hep benim ol...

[Gözümün kaldıkları]
[Eski]
[Kullandıklarım]
[Karşılıklı]
[Arzuladığım]

~ Y E T İ Ş K İ N L E R ~
[Sevdiğim Profesörler]
[Mecburen Sevdiklerim]
Tommy John Wymfire
Oliver H. Whisper Josh3joshholloway756068
John senden pek hoşlandığım söylenemez doğrusu. Seni bir düşman olarak bile görebilirim ama bir bakanlık çalışanısın; üstelik Esrar Dairesinin başkanı. Sana mecburi olarak bir sevgi besliyorum; ama şunu bilmeni isterim ki senden hoşlanmıyorum...

[Sevmediğim Profesörler]
Allecra Nava Bullock

Oliver H. Whisper Jennnifer
Allecra... Başarılı bir profesör; her ne kadar öğrencilik yıllarımda onun öğrettiği dersi pek sevmesemde öğrenciler onun dersinden memnun. İçindeki karanlığı görmemek mümkün değil; onu da kariyerindeki başarısından dolayı okulda tutuyorum. Fark ettim de etrafımı bir duman sarmış gidiyor; Hogwarts' ı sıkı kollamam gerek...

[Sevdiğim Yetişkinler]
Valeria Dora Silver

Oliver H. Whisper Natalie001
Valeria; Sihir Bakanı'mız. Görevinde çok başarılı ve işine çok sadık. Onu takdir ediyorum doğrusu; o da beni takdir ediyor olmalı ki hala bu mevkîde meslek hayatıma devam edebiliyorum. Çok yaşa Valeria...

Pearl Beth Side
Oliver H. Whisper Ladysov

Beth... O tuhaf bir seherbaz. Aslında mesleğini çok iyi yapıyor ama onu çözmekte zorlanmıyor değilim. Bazen çok neşeli bazen çok sade. Önemli olan bizi iyi korumaları ve bunu iyi yapıyor; öyleyse problem? Hayır, yok...[Hoşlanmadığım Yetişkinler]
[Nefret Ettiğim Yetişkinler]

~ Ö Ğ R E N C İ L E R ~
[Değer Verdiğim Öğrenciler]
Winona Lyle Wymfire
Oliver H. Whisper Scarlett-scarlett-johansson-7880518-100-100

Winona; Slytherin'in başarılı öğrencisi. Slytherin'de olmasından dolayı biraz şüphe duyuyorum geleceği ile ilgili ama önyargılı olmak her zaman insanı hatalara sürükler. Hayatında başarılar; derslerinde de...

Broke Kennedy
Oliver H. Whisper L_25e5fa504f5e42979f7dd0c727aa4940
Broke... İyi bir öğrenci, geleceği çok parlak görünüyor.. Hufflepuff binasının en göz alıcı öğrencilerinden biri, onu seviyorum ama biraz kendini toplamalı, böyle giderse sınıfta kalabilir...

Holly Blair Byford
Oliver H. Whisper Th_Demi-3-demi-lovato-7330651-100-100

Holly biraz haşere bir çocuk; dersleri iyi olmasa çoktan okuldan atılmıştı ama gelecekte çok iyi bir cadı olacak. Gerçi şimdi de kanında biraz cadılık var ama... Holly ve Stewie'den bir tane daha olursa okulda ölürüm heralde...

Eliesha Soul
Oliver H. Whisper Sevendais_033
Eliesha, değişik bir Ravenclaw.. Onu hala çözemedim.. Tılsım derslerinde fena sayılmaz, bir Ravenclaw olduğu için ona karşı bir sempatim var. Değer veriyorum, onunda beni sevdiğini anlıyorum, umut ediyorumda diyebiliriz..

[Potansiyeli Olduğunu Düşündüklerim]
Julian Brave Marqués

Oliver H. Whisper Orliwk172c
Julian; çapkın bir sihirbaz. Derslerde çok başarılı ve haşere bir Slytherin'li. İleride çok iyi işler başaracağına inanıyorum ama şimdi ki halleri beni öldürüyor. Meslek hayatında da bu şekilde olursa vay haline...

Melodia Lauren Waldorf
Oliver H. Whisper Idwwznyv5
Melodia iyi bir öğrenci; başarılı bir Ravenclaw'lu. Derslerinde çok iyi; ileride de bu kadar iyi olacağından eminim. Bir Ravenclaw'lu zeki olur ama onun gibileri çok az bulunuyor doğrusu. Hayatında başarılar; umarım seni kaliteli yerlerde görürüz...

[Nötr Öğrenciler]
[Seviyesiz Öğrenciler]
[Zorunlu Sevdiğim]
[Zorunlu Sevmediğim]

~ AİLE ~
[Korumam Altındaki Çocuklar]
Alegra J. Whisper
Oliver H. Whisper 2n080eg
Ah... Alegra, seninle başım dertte.. Bazen kendime lanetler savuruyorum, neden hep belalılar beni bulur. İlk seneni hatırlıyorum da... Binandan kovulmak için elinden geleni ardına koymamıştın ama unuttuğun bir şey var minik cadı -bunu 1. sınıf olmana yoruyorum- Hogwarts'ta binadan kovulmak diye bir durum söz konusu olamaz, şatodan kovulursun.. Başarılar...
[Kuzenler]
[Yeğenler]
Olivia Scarlett Isis
Oliver H. Whisper Hb25

Ah, başımın belası; psikolojik sorunlu yeğenim benim. Son yaşanan olaylardan sonra onu daha da çok sevdim. Ravenclaw'un gururu; Hogwarts'ın neşesi. Hep böyle ol; artık benimle yaşayacaksın, kurallarıma alışsan iyi edersin yoksa ben alıştırmasını bilirim. Umarım mutlu oluruz; mutlu ol...[Birinci Dereceden]
[Uzaklarda Kalanlar]

Spoiler:

En son Oliver H. Whisper tarafından Çarş. Haz. 30, 2010 4:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 22 kere değiştirildi
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/oliver-h-whisper-t121.htm
Regina Lake
St. Mungo Baş Şifacısı
St. Mungo Baş Şifacısı
Regina Lake

Rp Puanı
Rp Puanı:
Oliver H. Whisper Left_bar_bleue86/100Oliver H. Whisper Empty_bar_bleue  (86/100)

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 12:21 am

Regina Lake

Oliver H. Whisper Ussntitled1
Melanie Lathonia
Muggle* Bir rütbe edinebilmek için puanlamaya başvurunuz.
Melanie Lathonia

Rp Puanı
Rp Puanı:
Oliver H. Whisper Left_bar_bleue96/100Oliver H. Whisper Empty_bar_bleue  (96/100)

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 12:22 am

Oliver H. Whisper Nvcye0Oliver H. Whisper 2d828lj

Melanie Lathonia

Göz Aşinalığı Olan ya da Tanıdık
Wentworth D. Bullock
Müdür Yardımcısı | KSKS Profesörü | Ravenclaw Bina Sorumlusu
Wentworth D. Bullock

Lakap : Went

Rp Puanı
Rp Puanı:
Oliver H. Whisper Left_bar_bleue62/62Oliver H. Whisper Empty_bar_bleue  (62/62)

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 12:24 am

ekle nan Very Happy yeri beyenmezsem değiştiririm Razz
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/wentworth-d-bullock-t25.h
Oliver H. Whisper
Oliver H. Whisper

Rp Puanı
Rp Puanı:
Oliver H. Whisper Left_bar_bleue100/100Oliver H. Whisper Empty_bar_bleue  (100/100)

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 12:31 am

hepiniz eklendiniz..
Amandéla Cynthia Dawson
Sihir Tarihi Profesörü | Hufflepuff Bina Sorumlusu
Sihir Tarihi Profesörü | Hufflepuff Bina Sorumlusu
Amandéla Cynthia Dawson

Lakap : Amy

Rp Puanı
Rp Puanı:
Oliver H. Whisper Left_bar_bleue87/100Oliver H. Whisper Empty_bar_bleue  (87/100)

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 12:58 am

Amandéla Cynthia Dawson

Oliver H. Whisper Rachel_Bilson_004_0

Ben seni yakına ekledim ama (Regina vasıtasıyla), sen yakına ya da kanımın ısınık oldukları na falan ekle istersen ^^
Nicholas Wayne
Z.A.Y. Başkanı | Biçim Değiştirme Profesörü | Gryffindor Bina Sorumlusu
Z.A.Y. Başkanı | Biçim Değiştirme Profesörü | Gryffindor Bina Sorumlusu
Nicholas Wayne

Lakap : Nick

Rp Puanı
Rp Puanı:
Oliver H. Whisper Left_bar_bleue95/100Oliver H. Whisper Empty_bar_bleue  (95/100)

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 1:24 am

Nicholas Wayne

istediin yere ekle emre^^
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/nicholas-wayne-t114.htm
Oliver H. Whisper
Oliver H. Whisper

Rp Puanı
Rp Puanı:

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 9:56 pm

Hepinizi ekledim Smile
Valeria Dora Silver
Valeria Dora Silver

Rp Puanı
Rp Puanı:

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 3:51 am

Oliver H. Whisper By_viceversus94 Oliver H. Whisper Natalie001 Oliver H. Whisper 87174936 Oliver H. Whisper 2a4tzy8uyqcsb06ski93
Benide ekle iyi bi yer olsun lütfen. =)
Winona Lyle Wymfire
4. Sınıf Slytherin
4. Sınıf Slytherin
Winona Lyle Wymfire

Rp Puanı
Rp Puanı:
Oliver H. Whisper Left_bar_bleue95/100Oliver H. Whisper Empty_bar_bleue  (95/100)

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 7:18 am

Ad Soyad: Winona Lyle Wymfire
İcon: Oliver H. Whisper Scarlett-scarlett-johansson-7880533-100-100 Oliver H. Whisper Scarlett-scarlett-johansson-7880534-100-100 Oliver H. Whisper Scarlett-scarlett-johansson-7880518-100-100

Oliver H. Whisper Scarlett-scarlett-johansson-6688915-100-100 Oliver H. Whisper Scarlett-scarlett-johansson-6157756-100-100 Oliver H. Whisper Scarlett-scarlett-johansson-5356380-100-100
Yer: [Değer Verdiğim Öğrenciler]
Eğer kabul edersen bir kurgu önerisinde bulunucam. Ünlün vurulduğum nadir ünlülerden olduğundan şu profesörüne aşık ergenlik kızı olabilir miyim? Yani sana aşık olacağım, sen bana nasıl davranacağına kendin karar verirsin. Şevkatli öğretmen de olur, şehvetli öğretmen de =P
http://www.gumuskalemler.co.cc/forum/index.php
Claire Trisha Bullock
Seherbaz
Seherbaz
Claire Trisha Bullock

Lakap : ' qia '

Rp Puanı
Rp Puanı:

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 9:29 am

Oliver H. Whisper 72999181

Emre en kötü yere talip olmak dileğimdi ama rolünü ustaca oynuyor karakterim. Şüpheci yaklaş bana. Sırtını dönme şimdilik ;)
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/claire-trisha-bullock-t15
Julian Brave Marqués
5. Sınıf Slytherin
5. Sınıf Slytherin
Julian Brave Marqués

Lakap : Joule, Jul.., Bry,

Rp Puanı
Rp Puanı:

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 11:39 am

ekle hacı bir yerlere
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/julian-brave-marques-t158
Oliver H. Whisper
Oliver H. Whisper

Rp Puanı
Rp Puanı:

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 5:13 pm

Hepinizi ekledim Smile
Allécra Nava Bullock
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü
Allécra Nava Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:
Oliver H. Whisper Left_bar_bleue86/100Oliver H. Whisper Empty_bar_bleue  (86/100)

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 2:11 am

Oliver H. Whisper Jennnifer takıl kafana göre Smile
Oliver H. Whisper
Oliver H. Whisper

Rp Puanı
Rp Puanı:

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 1:49 am

ekledim Smile
Holly Blair Byford
4. Sınıf Gryffindor
4. Sınıf Gryffindor
Holly Blair Byford

Lakap : Holl

Rp Puanı
Rp Puanı:

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 5:13 am

Oliver H. Whisper Th_Demi-3-demi-lovato-7330659-100-100Oliver H. Whisper Th_Demi-3-demi-lovato-7330651-100-100

Öğrenci
Pearl Beth Side
Z.A.Y. Başkan Yardımcısı | Baş Seherbaz
Z.A.Y. Başkan Yardımcısı | Baş Seherbaz
Pearl Beth Side

Rp Puanı
Rp Puanı:
Oliver H. Whisper Left_bar_bleue97/100Oliver H. Whisper Empty_bar_bleue  (97/100)

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 4:38 pm

Eklerseniz sevinirim.
Spoiler:
Oliver H. Whisper
Oliver H. Whisper

Rp Puanı
Rp Puanı:

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:52 am

İkinizde eklendiniz..
Melodia Lauren Waldorf
4. Sınıf Ravenclaw
4. Sınıf Ravenclaw
Melodia Lauren Waldorf

Rp Puanı
Rp Puanı:
Oliver H. Whisper Left_bar_bleue77/100Oliver H. Whisper Empty_bar_bleue  (77/100)

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 2:33 am

Sevdiğim-bayıldığım öğrenciler olabilir. Tılsım favori dersim çünkü.
Oliver H. Whisper
Oliver H. Whisper

Rp Puanı
Rp Puanı:

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 2:58 am

İcon nerde Smile
Melodia Lauren Waldorf
4. Sınıf Ravenclaw
4. Sınıf Ravenclaw
Melodia Lauren Waldorf

Rp Puanı
Rp Puanı:
Oliver H. Whisper Left_bar_bleue77/100Oliver H. Whisper Empty_bar_bleue  (77/100)

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 3:37 am

Oliver H. Whisper Augh7qOliver H. Whisper Etwk0xsx1Oliver H. Whisper Idwwznyv5Oliver H. Whisper 6bcs5t2uq2

Kendin alsan ölürdün sanki Very Happy
Oliver H. Whisper
Oliver H. Whisper

Rp Puanı
Rp Puanı:

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 3:48 am

Ekledim Very Happy bu arada ikonlardan birisi 100*99 düzelt onu Smile
Wentworth D. Bullock
Wentworth D. Bullock

Lakap : Went

Rp Puanı
Rp Puanı:
Oliver H. Whisper Left_bar_bleue62/62Oliver H. Whisper Empty_bar_bleue  (62/62)

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 8:18 pm

icon :İ
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/wentworth-d-bullock-t25.h
Oliver H. Whisper
Oliver H. Whisper

Rp Puanı
Rp Puanı:

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 11:00 pm

Offf başlatma şimdi iconuna :İ Lejantla uğraşcağına rp yap :İ :E :Z Very Happy ::

hallediorum
Olivia Scarlett Isis
5. Sınıf Ravenclaw
5. Sınıf Ravenclaw
Olivia Scarlett Isis

Lakap : Oliv

Rp Puanı
Rp Puanı:
Oliver H. Whisper Left_bar_bleue92/100Oliver H. Whisper Empty_bar_bleue  (92/100)

Oliver H. Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Oliver H. Whisper   Oliver H. Whisper I_icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 12:00 am

Oliver H. Whisper Hb24Oliver H. Whisper Hb25

xD Ekle dayıcık xd

Oliver H. Whisper
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki