HCBO Role Play Game
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Leonardo Billy Potter Nqqlnl
HCBO Role Play Game
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Leonardo Billy Potter Nqqlnl
HCBO Role Play Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Leonardo Billy Potter

2 posters
YazarMesaj
Nicolas Jin Santiago
Büyücü
Nicolas Jin Santiago

Lakap : KaN

Rp Puanı
Rp Puanı:
Leonardo Billy Potter Left_bar_bleue58/100Leonardo Billy Potter Empty_bar_bleue  (58/100)

Leonardo Billy Potter Empty
MesajKonu: Leonardo Billy Potter   Leonardo Billy Potter I_icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 9:50 pm

Ad Soyad: Leonardo Billy Potter
Rp Yaşı: 21
Örnek Rpg:Yeni Yazdığım Rpg Aşağıdadır.

Sessizlik ogün yine içini kaplamıştı Billy'nin... Hiç kimseyle konuşmak istemiyordu. Çünkü Okuldaki görevine son verilmişti. Herşey bir yanlış anlamadan yola çıkmıştı, Billy bir iftira kurbanı olmuştu .Artık herşey onun isteği dışına çıkmıştı. Z.a.y nın yanlış anlaması yüzünden okuldan atılan Billy artık bir Ölüm Yiyen olmak için çok çaba harcamıştı. Billy dostuna Ölüm Yiyen olmak istediğini söylemek için onu " Madam Puddifoot'un Çay dükkanı"na çağırdı. Erkenden çay dükkanına uğrayıp arkadaşını beklemeye başladı. Billy
"Sıcak bir çay alabilirmiyim" dedi.
Çok geçmeden arkadaşı geldi.

"Evet Billy , bir sorunmu var"
Billy derin bir nefes alıp
"Bak Edrick seninde bildiğin gibi okuldaki görevime son verildi . Artık Z.a.y ve Ö.Y arasındaki yapılan savaşta tarafsız kalmak istemiyorum. Bende Senin gibi bir Ölüm yiyen olmak istiyorum"
Edrick önce şaşırdı sonra
"Ölüm Yiyen olmak kolay değil öncelikle karanlık büyüler yapmayı ve hiç acıma duygunun olmaması gerekir. Sonrada Lordumuz ile konuşmam lazım "
diyince Billy sevindi ve yüzünde bir anlık gülümseme yer aldı
"Tamam , ben dediklerini yapmak için uygunum. Sakıncası yoksa benim yerime gidip Lordunuzla konuşurmusunuz "
"Neden olmasın? Yarın seni haberdar ederim durumdan... "
"Ben Gidim artık, Görüşürüz Edrick"
"Görüşürüz..."
Billy oradan ayrılıp eve gidip haber beklemeye başlar . Yorgun bir gün geçirdiğini düşünen Billy uyumak ister. Sabah herşeyin daha güzel olacağına inanır.
Billy bütün yorgunluğunu almış bir uykudan uyanıp güzel bir kahvaltı yapar. İyice keyif yaptıktan sonra Kapı çalır, gelen Edrick' tir
"Hoşgeldin Edrick"
"Hoşbulduk Billy"
Edrick neşeli görülür, Billy
"Evet Edrick gelişmeler nedir?"
"Süper Billy , süper... Lordumuz seni görmek istiyor hemen şimdi gidebiliriz"
Billy çok sevinçlidir Hemen gitmek için sabırsızlanıyordur
" Peki ne duruyoruz gidelim ya"
Billy, Edrick ve Lord Karanlık ormanda görüşeceklerdir. Billy ve Edrick oraya vardıklarında Lord'u orada görürler ve yanına yaklaşırlar.Lord
"Hoşgeldin Edrick, arkadışında hoşgelmiş"
"Hoşbulduk saygıdeğer Lordum, sana bahsettiğim arkadaşım bu, Billy"
Lord, Billy' e bakar. Gözü Billy i tutmuştur. Sevmişti onu.
"Merhaba , Saygıdeğer Lordum..."
Lord " Merhaba Billy, seni almak için birkaç sorum olcak : Yaşın? Mezun Olduğun Bina? Mezun olduğun okul?
" Yaşım 21, Ravenclaw/Hogwarts mezunuyum"
Lord Billy'i deneme süreçli alacaktır
"Tamam yaşın uygun binanda Gryffindor olmadığına göre deneme süreçli alındın. İlerki zamanlarda sende gerçek bir ölüm yiyen olabilirsin."

RP'deki Kişiler
Leonardo Billy Potter
Edrick Dymes
Ölüm Yiyenler Lordu

Oliver H. Whisper
Müdür | Tılsım-Muska Profesörü
Müdür | Tılsım-Muska Profesörü
Oliver H. Whisper

Lakap : Oll, Hec, Who

Rp Puanı
Rp Puanı:
Leonardo Billy Potter Left_bar_bleue100/100Leonardo Billy Potter Empty_bar_bleue  (100/100)

Leonardo Billy Potter Empty
MesajKonu: Geri: Leonardo Billy Potter   Leonardo Billy Potter I_icon_minitimePaz Kas. 15, 2009 5:44 pm

Betimleme: 16/35
Uzunluk: 9/20
Renk Uyumu: 13/15
Noktalama: 10/15
İmla: 10/15

Toplam: 58 Puan.
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/oliver-h-whisper-t121.htm

Leonardo Billy Potter
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Leonardo Billy Potter