HCBO Role Play Game
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Anika F r e y j a {Jørgen} Nqqlnl
HCBO Role Play Game
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Anika F r e y j a {Jørgen} Nqqlnl
HCBO Role Play Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anika F r e y j a {Jørgen}

+2
Valentin Gavril Nieltsev
Anika Freyja Jørgen
6 posters
YazarMesaj
Anika Freyja Jørgen
Hide Shop Sahibi
Hide Shop Sahibi
Anika Freyja Jørgen

Rp Puanı
Rp Puanı:
Anika F r e y j a {Jørgen} Left_bar_bleue79/100Anika F r e y j a {Jørgen} Empty_bar_bleue  (79/100)

Anika F r e y j a {Jørgen} Empty
MesajKonu: Anika F r e y j a {Jørgen}   Anika F r e y j a {Jørgen} I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 11:13 pm

Ad: Anika Freyja
Soyad: Jørgen
Kan Derecesi: Safkan

Saç Rengi: Sarı
Saç Şekli: Omuzlarına dökülen düz, uzun sarı saçlar. Bazen toplar.
Göz Rengi: Mavi/Gri
Göz Şekli: Gözlerini dahada belirginleştiren koyu makyaj yapar. Oldukça dikkat çekici olmasına özen gösterir.
Ten Rengi: Beyaz

Anika F r e y j a {Jørgen} Anikabanner

[size=11]Değişken ruhludur. Ama karşısındakilere karşı izlediği tutum genelde değişmez. Soğuk umursamaz ve alaycıdır. Fakat işine geldiğinde insan ilişkilerinde oldukça iyidir. Kindardır, az konuşur, heycanlanmaz, çok kuvvetli bir hafızası vardır. İnsanların açıklarını bulup yüzlerine çarpmak için zaman kollar. Küçük düşürmekte çok iyidir. Hırslıdır, liderlik ona göre olsada güce asla doymaz. İşlerini gizli bir kurnazlıkla yürütür. Savaşçı ruhundan çok sinsi bir politika ona daha uygundur. Böylece her zaman dikkat çekmeden isteklerini elde edebilir. İdealleri için herşeyi yapabilir asla durmak, yorulmak ve dinlenmek nedir bilmez. Masum bir yüzü ve iyi bir rol kabiliyeti olduğu için iyi bir yalancıdır ve bunu sonuna dek kullanır. Dış görünüş ve zeka çok önemlidir onun için. Aptal sınıfına koyduğu insanlarla konuşmaz bile. Duygularından çok mantığına ve aklına önem verir. Duygusallık ona göre büyük bir engeldir. Hatta duygusal sendromlara girenler onda aşağılık hissi uyandırır. Gereksiz dialoglara girmez. Göstermese bile kalabalık ortamlardan hoşlanmaz. Kusma isteği yaratan insanları listelemek konusunda beceriklidir. Onlarla üstü kapalı dalga geçmekse en büyük zevkidir. Kolay kolay sinirlenmez. Alaycıdır. İnsanı çileden çıkaran ukala tavrını korur. Hatta sinir bozucu hareketleriyle karşısındakini sinirlendirmeye bayılır. Birisine kafasını taktımı onu elinden geldiğince rahatsız eder. Sinirlenmez, sinirleri alınmış gibidir. Yada öyle görünür. Vicdan azabı çekmez. Damarına kötü basılırsa da ne yaptğını hatırlamayacak kadar kendisini kaybedebilir. Kendisin temize çıkarmak konusunda çok yeteneklidir. Sebep-sonuç ilişkisi her zaman onun için önemlidir. Hata yapmak neredeyse ona göre imkansızdır. Mükemmeliyetçiliği 2. sınıf bulur ama önlem almaksızın yapılan her iş gereksiz bir saçmalıktır.
....
İnce ve yumuşak yüz hatları, porselenimsi dupduru ve bembeyaz bir yüz.. Hepsiyle bir uyum içerisinde olan mavi-gri karışımı canlı ve belirgin gözler.. Oldukça gür ve dümdüz beline kadar uzanan sapsarı saçları ve kendisine özgü telimsi bir gözlüğü vardır. Yaşına uygun olup olmadığı çok tartışmalı aşırı koyu makyajı, dar ve bele oturan sımsıkı korseleri, incecik topuklu ama bir o kadarda değişik ve kalın yapılı çizmeleri, Fransızların ince dantelli {Genellikle pastel renkler} kıyafetleriyle tam bir Victoria hanımefendisi gibi görünür.. Normalden biraz uzun olmasının getirisi olarak ince ve kırılgan bir fiziğe sahiptir. Fakat göründüğünden daha güçlü olabilir.. Arada göze çarpan sinirli bakışları, alaycı ve donuk yüz yapısı oldukça dikkat çeker..

Sevdikleri;;

♣ Kitaplar
♣ Karanlık&Gece
♣ Mezarlıklar
♣ Müzik
♣ Açık hava
♣ Dolunay ve yıldızlar
♣ Öğrenmek araştırmak
♣ Büyü yapmak
♣ Resim çizmek
♣ Psychic
♣ Hayaletler
♣ Yalnız kalmak
♣ Yazmak

Sevmedikleri;;

♣ Güneş&Sabah
♣ Kapalı alanlar
♣ Sıkıcı ortamlar&İnsanlar
♣ Özenti arkadaşlıklar
♣ Boş oturmak
♣ Kaba ve saygısız insanlar
♣ Küçük çocuklar
♣ Yasaklar/Engeller
♣ Aptallar/Sorumsuzlar
♣ Cahiller
♣ Boş konuşup kafa şişirenler
♣ Canlı renkler
♣ Sanattan anlamayanlar
♣ Şımarık/Kibirli aptal tipler
♣ Ufak şeyleri büyütenler
♣ Aşağılık kompleksi olanlar

En son Anika Freyja Jørgen tarafından Paz Şub. 03, 2013 7:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anika Freyja Jørgen
Hide Shop Sahibi
Hide Shop Sahibi
Anika Freyja Jørgen

Rp Puanı
Rp Puanı:
Anika F r e y j a {Jørgen} Left_bar_bleue79/100Anika F r e y j a {Jørgen} Empty_bar_bleue  (79/100)

MesajKonu: Geri: Anika F r e y j a {Jørgen}   Anika F r e y j a {Jørgen} I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 11:13 pm

Anika F r e y j a {Jørgen} Symbol
Valentin Gavril Nieltsev

Hayatım boyunca o kadar fazla insan tanımama rağmen dost olmayı başarabileceğim pek birini bulamamıştım. Valentin hem çok iyi bir dost hem de beni kendisine hayran bırakabilecek derecede beğendiğim bir erkek. Feminen görüntüsü, kişiliği ve entelektüel bilgisi açıkçası onu fazlasıyla beğenmeme yol açıyor. Ancak bu sadece benim buz tutmuş kalbimi çözebilecek kadar ileri seviyeye geçmeyecek bir beğenme. Bilmesini de istemem zaten, yapı itibariyle duygularından bahsetmek huyum değildir. ancak onda tuhaf olan bir şeyler kesinlikle var. Engin tarih bilgisi beni oldukça şaşırtıyor. Onunla konuşurken sanki bir kitaptan değilde olayları birebir yaşamış gibi anlatışı beni büyülüyor. Buz gibi ve korkunç bir solukluğa sahip teninin garip bir hastalığı olduğunu düşünememe sebep oluyor. Hislerimin kuvvetli olduğuu düşünürdüm onu tanıyana kadar ancak kesinlikle kalbimden geçenleri okuyabildiğini yada bir şekilde insan sarrafı olduğuna kanaat getirdim. Onun hakkında düşünürken biraz daha dikkatli olmalıyım, yoksa duygularımı bir şekilde ele verebilirim.

Anika F r e y j a {Jørgen} 68h1jc
Angelica Pickles

Kızıl saçlar ve masmavi gözler... Oh, oldukça güzel bir görünüşün var ama asla bunu yüzüne söylemem. Gerçi genel bir çerçeveden baktığımda benden daha alımlı bir bayan olmana imkan yoktur diye düşünüyorum. Bir kaç defa dükkanıma gelmiş birisin, gördüğüm yüzleri asla unutmam. Baş şifacı olduğunu söylemiştin. Hakkında fazla bilgim yok, edinmeye de çalışmıyorum.

Anika F r e y j a {Jørgen} 5ehf09
Wentworth D. Bullock

Kimin nesi yada nasıl bir insan olduğunu konusunda bir kaç defa kafa yordum ama sonucu hüsran oldu. Karanlık taraftasın ve bu sana karşı bir öfke duymama sebep olmuyor, karanlığın koyu br destekçisi olarak. Sert bir yapın olması aynı zamanda seni takdir etmeme de neden oluyor. İstediklerini alan insanları severim nasılsa.

En son Anika Freyja Jørgen tarafından Cuma Eyl. 18, 2009 9:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anika Freyja Jørgen
Hide Shop Sahibi
Hide Shop Sahibi
Anika Freyja Jørgen

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Anika F r e y j a {Jørgen}   Anika F r e y j a {Jørgen} I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 11:13 pm

Mejant
Valentin Gavril Nieltsev
Vampir
Vampir
Valentin Gavril Nieltsev

Rp Puanı
Rp Puanı:
Anika F r e y j a {Jørgen} Left_bar_bleue88/100Anika F r e y j a {Jørgen} Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: Anika F r e y j a {Jørgen}   Anika F r e y j a {Jørgen} I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 11:32 pm

Anika F r e y j a {Jørgen} 5258copyAnika F r e y j a {Jørgen} Symbol

Aramızda seviyeli ve dostça bir ilişki var, kişilik yapımızın uyuştuğunu düşünüyorum. Başkaları seni çok bilmiş gibi görebilir ama ben oldukça realist, rakibini küçümsemeyen ve zekayı takdir edebilen biri olduğunu biliyorum. Henüz vampir olduğumu bilmiyorsun, bu ilişkimizin bozulmasını istemediğim için söylemeyi de düşünmüyorum. ^^
Anika Freyja Jørgen
Hide Shop Sahibi
Hide Shop Sahibi
Anika Freyja Jørgen

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Anika F r e y j a {Jørgen}   Anika F r e y j a {Jørgen} I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 11:34 pm

En kısa zaman da ekliyorum ^^
Angelica Pickles
Hogwarts Şifacısı
Hogwarts Şifacısı
Angelica Pickles

Lakap : anG^

Rp Puanı
Rp Puanı:
Anika F r e y j a {Jørgen} Left_bar_bleue70/100Anika F r e y j a {Jørgen} Empty_bar_bleue  (70/100)

MesajKonu: Geri: Anika F r e y j a {Jørgen}   Anika F r e y j a {Jørgen} I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 11:39 pm

Tarzının gothic olması hoşuma gitti severim onları. Bu arkadaşlık olumlu yönde gelişebilir. (İcon imzada)
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/angelica-pickles-t391.htm
Wentworth D. Bullock
Müdür Yardımcısı | KSKS Profesörü | Ravenclaw Bina Sorumlusu
Wentworth D. Bullock

Lakap : Went

Rp Puanı
Rp Puanı:
Anika F r e y j a {Jørgen} Left_bar_bleue62/62Anika F r e y j a {Jørgen} Empty_bar_bleue  (62/62)

MesajKonu: Geri: Anika F r e y j a {Jørgen}   Anika F r e y j a {Jørgen} I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 5:07 am

kafana göre
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/wentworth-d-bullock-t25.h
Anika Freyja Jørgen
Hide Shop Sahibi
Hide Shop Sahibi
Anika Freyja Jørgen

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Anika F r e y j a {Jørgen}   Anika F r e y j a {Jørgen} I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 5:42 am

Bir adet icon ve Anika hakkında ki düşüncelerinizle gelin lütfen.
Wentworth D. Bullock
Wentworth D. Bullock

Lakap : Went

Rp Puanı
Rp Puanı:
Anika F r e y j a {Jørgen} Left_bar_bleue62/62Anika F r e y j a {Jørgen} Empty_bar_bleue  (62/62)

MesajKonu: Geri: Anika F r e y j a {Jørgen}   Anika F r e y j a {Jørgen} I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 6:12 am

icon imzada Smile görürsün diye söylemedim ^^

Tarafına göre aydınlıksan ölümüne düşman karanlıksan sadece tanımış

Anika F r e y j a {Jørgen} 5ehf09
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/wentworth-d-bullock-t25.h
Anika Freyja Jørgen
Hide Shop Sahibi
Hide Shop Sahibi
Anika Freyja Jørgen

Rp Puanı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Anika F r e y j a {Jørgen}   Anika F r e y j a {Jørgen} I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 9:10 pm

Herkes eklendi.
David S. Yvés
Büyüceşura Baş Hakimi
Büyüceşura Baş Hakimi
David S. Yvés

Lakap : ~Dave~

Rp Puanı
Rp Puanı:
Anika F r e y j a {Jørgen} Left_bar_bleue87/100Anika F r e y j a {Jørgen} Empty_bar_bleue  (87/100)

MesajKonu: Geri: Anika F r e y j a {Jørgen}   Anika F r e y j a {Jørgen} I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 10:55 pm

Anika F r e y j a {Jørgen} 21167151

Soğuk ve umursamaz tavırların David üzerinde oldukça olumlu izler bırakmış olsa da fazla karşılaşmamaları nedeniyle nötr'den yukarı çıkmış bir ilişkileri yok.
Claire Trisha Bullock
Seherbaz
Seherbaz
Claire Trisha Bullock

Lakap : ' qia '

Rp Puanı
Rp Puanı:
Anika F r e y j a {Jørgen} Left_bar_bleue100/100Anika F r e y j a {Jørgen} Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Anika F r e y j a {Jørgen}   Anika F r e y j a {Jørgen} I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 12:55 am

Anika F r e y j a {Jørgen} 13272255

Karakterim acımasız ve soğuk. Tehdit olarak algıladığı herkesi -taraf ayrımı yapmadan- düşünmeden yok edebilir. İnsanlara böcekmiş gibi davranır ve sana da farklı yaklaşacağını sanmam. Claire'ın davranışlarını genelde Went dengeler. İstediğin yere koyabilirsin. Ama dost kavramının anlamını bilmeyen bir karakter Claire.
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/claire-trisha-bullock-t15

Anika F r e y j a {Jørgen}
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anika