HCBO Role Play Game
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Eski günlerdeki gibi Nqqlnl
HCBO Role Play Game
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Eski günlerdeki gibi Nqqlnl
HCBO Role Play Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eski günlerdeki gibi

2 posters
YazarMesaj
Allécra Nava Bullock
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü
Allécra Nava Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:
Eski günlerdeki gibi Left_bar_bleue86/100Eski günlerdeki gibi Empty_bar_bleue  (86/100)

Eski günlerdeki gibi Empty
MesajKonu: Eski günlerdeki gibi   Eski günlerdeki gibi I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 1:16 am

Sıcaklardan bunalmış halde yatağında yatıyordu Alléc. Bu aralar hiçbir şeyden mutlu olamıyordu. Hiçbir şeyden zevk alamıyordu. Hatta kuzeniyle çıktığı seyahatlerden bile sıkılır olmuştu. Köklü bir değişikliğe ihtiyacı vardı. Son 3 senesi nerdeyse hep aynı geçiyordu.
Yarısı kırılmış eski aynanın karşısına geçti ve kendini izledi. Aynada bakan surat sanki başka bir gezegenden gelmiş gibiydi. O anda nefret etti. Ve birşeylerin farkına vardı. Yenilenme vakti gelmişti. Silkelenmeliydi. Dışarı çıkmalı, biraz hava almalıydı.
Dışarıda, her dakika artan sıcaklığa meydan okuyarak kendini attı sokağa genç cadı. Aklına gidecek bir yer gelmedi. Knockturn yoluna gidebilirdi. Yalnız fazla uzaklaşmak istemiyordu. Veya da uzaklaşmak iyi gelirdi. Bayağadır uğramıyordu oralara. Gidecek yere karar verdikten sonra asasını çıkardı ve o tanıdık hissi birkez daha yaşadı...

Fazla değişmiş görünmüyordu Knockturn. Bıraktığı gibiydi. Her biri su götürmez gerçek olan karanlık ruhlarıyla, caddede usulca dolaşıyorlardı. Alléc ' in buradakilerin neredeyse tamamını tanıyordu. Herbirine başıyla hafifçe selam veriyor, daha samimi olanlarla da ufak sohbetler ediyordu. Yorulmuştu konuşmaktan. Çekildiği inzivadan beri bu kadar konuştuğunu hatırlamıyordu. Ama dinlenmek onunda hakkıydı. Birazcık kar yağsa. Herşey mükemmel olacaktı.
Susadı. Canı dayanılmaz biçimde içki istiyordu. Bugün yenilenmesinin şerefine her zaman içtiğinden biraz daha fazla içebilirdi. Sorun olmazdı onun için. Gideceği yeri biliyordu. Kemik torbası gençliğinden beri favori mekanıydı.
İçerisi fazla kalabilık değildi. Girişte iki çift oturuyordu. Alléc ' e selam verdiler. 4. Slytherin öğrencileriydi. Severdi onları. En çokta kişiliklerini.
Kendine bir masa seçti. Fazla göz önünde değildi. Ama fazla kuytu bir yerdede değildi. Öğrenci olduğu zamandaki masasına oturdu. Ve arkası dönük sarı saçlı kıza;

" Hey bakar mısın ? " dedi. Kızın arkası dönüktü. Ama bir yerlerden aşina geliyordu. Kız hafifçe döndü ve Alléc ' e baktı...
Diamondie Lavinia Almeida
Kemik Torbası Bar Sahibi
Kemik Torbası Bar Sahibi

Lakap : Dia

Rp Puanı
Rp Puanı:
Eski günlerdeki gibi Left_bar_bleue98/100Eski günlerdeki gibi Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Eski günlerdeki gibi   Eski günlerdeki gibi I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 1:27 am

' Derin acı çekmiyorsun ya Dia. '

Derin acı mı? Acıdan kavrluyordum. Beynim bana işkence ediyordu. Nefes almak güçleşiyor. Ağzıma gelen kan tadı beni deli ediyordu. Sakin ol Dia. Bunu bilmek beynimi daha fazla kavuyordu. Lavinia bana her geçen gün fazla işkence ediyordu. Bedenim kendine gelemicek gibiydi. Nefret ve acı karışıklığı içinde savrulan ufka bir beden gibiydi. Bir İblis'le beden,ini paylaşmak bana çok güç geliyordu. Ölüler diyarına girmeyi ben sitememiştim. Amcam bunu bana o yaptırmıştı. Onu çok seviyordu. Jull'un yanında Ölüler Diyarının kapısını araladığımda oradan tek başıma çıkacağımı bilmiyordum. Jull başaramamıştı. Kuzenim bana veda etmişti. Yeteri kadar güçlü değildi. Acıya dayanamamıştı. Hırsı onu kavurmuştu. En güçlüsünü istiyordu. Her eşyin en mükemmeli onun olmalıydı. Amcama layık bir evlat olmak için kendini yok etmişti. Amcam beni çıkardığında onun için tek bir acı söz bile söylemedi. Hiç bir şey hissetmediğini biliyordum. Beni kendi kızıymış gibi yetiştirdi. Jull'u tamamen unutmuştuk. Büyük acıya son vermek imkansızlaşıyordu. Sonunda İblis amcamın canını almıştı. Sıra bende diye düşünyordum ; ama biliyordum. İblis asla kendine zarar vermez!

Arka odada acı içinde kavrulurken yanıma barmenin biri geldi. Müşterinin birinin zorluk çıkarttığını söyleyince hemen doğruldum. İçeri gittiğimde gözlerim kan çanağıydı. Sinirimi yatıştırmak imkansızdı. Derin nefesler alarak kendime gelmeye çalışırken müşteriyle ilgilendim. Lanet adam söz dinlemezdi. Onu bir asa hareketiyle dışarı savurduktan sonra yüksek sesle küfürler saydırdım. Müşteriler bana hafif korkuyla bakmışlardı. Böyle bir kızın içinden bunları duymak onları şoka sokmuştu. Bu karabüyücü barını saf bir meleğin işletmesini beklememelilerdi. Bunu bielrek masalardan birine gittim. Masayı toplarken arkama birinin oturduğunu hissettim. Başta bir tabure sesi ; daha sorna bir çift ayak sesi geldi. Sonunda o tiz kadın sesini duydum. Bana seslendiğini hemen anladım. Başımı hışımla çevirdim. Ona bakmamla tanımam bir oldu. Bu benim eski arkadaşımdı. Masasına yaklaşarak konuştum.

' Selam Alléc. Uzun zaman oldu. '

Kızın kahverengi , kıvırcık saçları hiç değişmemişti. eskisi gibi görünüyordu. Uzun yıllar olmuştu. Değiştiğini sadece yüzüne yerleşen bir kaç çizgi sayesinde anlıyordunuz. Gülümsemesi bile aynıydı. Bana bakan gözleri şaşkınlık içindeydi. Uzun bir bakış attı. Bende ona baktım. Beni tanımıştı. Buna sevinmiştim. Eski birin görmek hoş olmuştu. Buğazıma dolan acıyı bastırmaya çalışarka yutkundum. Arkadaşımın yüzüne bakarka acımı hafiflettim. İblis farkedilmemek için geriçekiliyordu. İnsanlar içinde anlaşılmayı hiç sevmezdi. Derin nefesler alıyordum. Alléc hiç bir şey anlamamıştı. Buna sevinmiştim. Acı dindikçe içim rahatlıyordu.
Allécra Nava Bullock
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü
Allécra Nava Bullock

Rp Puanı
Rp Puanı:
Eski günlerdeki gibi Left_bar_bleue86/100Eski günlerdeki gibi Empty_bar_bleue  (86/100)

MesajKonu: Geri: Eski günlerdeki gibi   Eski günlerdeki gibi I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 1:41 am

Alléc tuhaf şeyler hissediyordu. Sanki geçmişte birşey unutmuş gibi. Unutmuş ve gitmiş. Hiç hatırlamamış. Geçmişte kalmış.
Bunu değiştirmek için birşey yapmadı. Hala bakıyordu. Herhangi birşeyi idrak edememiş gibi. Oydu. O yıldızdı. 7 sene boyunca parlayan yıldız. Okuldaki ilk günleri gözlerinin önüne geldi. Alléc kibirli bir havayla " Ben Alléc. Ya sen ? " dedi çekici gülümsemesiyle. Karşısındaki kız ise sırıttı ona kurnazca " Ben Diamondie. Dia diyebilirsin. "
7 sene boyunca hep beraberlerdi. O sıkıcı derslerde, bir kurtuluş olarak gördükleri Hogsmeade gezilerinde, gizli ziyaretler düzenledikleri yasak ormanda. Hep birlektiydiler. Şimdi bunları düşünmesi çok saçmaydı. İçinden kendine lanetler savurdu. ' Şimdi mi hatırlıyorsun bunları ' diye. Artık çok sular geçmişti geçmişin üzerinden. Kader onları farklı yerlere fırlatıp atmıştı. Yeniden birlikte olmak isterdi Alléc. Yeniden ayrılmaz müttefikler olarak. Dia masasına yaklaştı ve " Selam Alléc. Uzun zaman oldu. " Alléc gülümsedi.
" Evet Dia. Hemde çok uzun zaman. Eee hadi otursana. Konuşacak çok şey olmalı. " dedi eliyle yanındaki sandalyeyi göstererek. Değişmemişti. Yine o uzun sarı saçları fırlatarak oturdu...

Eski günlerdeki gibi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kilise ve Eski Anılar
» Eric Carnfor(Yeniden Doğmak Gibi)