HCBO Role Play Game
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Jack Anthony Black Nqqlnl
HCBO Role Play Game
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Jack Anthony Black Nqqlnl
HCBO Role Play Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jack Anthony Black

2 posters
YazarMesaj
Jack Anthony Black
Ölüm Yiyen
Ölüm Yiyen

Rp Puanı
Rp Puanı:
Jack Anthony Black Left_bar_bleue85/100Jack Anthony Black Empty_bar_bleue  (85/100)

Jack Anthony Black Empty
MesajKonu: Jack Anthony Black   Jack Anthony Black I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 9:39 am

Yıl 1969 İtalya !

Kurgusal karakterler : Christopher Custolm , Miralda Estephan , Nana Sushe , Jerry Black
Anlatıcı : Jack Anthony Black

Alışılagelmedik bir rüzgar vardı havada . Bizimse elimizde alışık olmadığımız türde silahlar .. Gözümüz hiçbir şey görmüyordu . Planımızı gözden geçirdikten sonra uzun siyah paltolarımızla dar yolda ilerliyorduk . Bu günü seçmemizin nedeni az adamın ölmesiydi benim anladığıma göre . Christopher adam öldürmeyi seven biri olsa da bu soygunu yapıp artık bu işleri bırakacaktı . Çünkü soygun başarıyla gerçekleşirse eğer , onun torununun torununa yetecek parayı ele geçirmiş olacaktı . Tabi bizde öyle olacaktık. Fakat ; ben henüz acemi bir suçluydum , böylesine büyük bir işte beni anca yem olarak kullanacaklarını düşünüyordum . Bu yüzden sakinliğimi koruyup arkadan sessizce ilerliyordum . Üç kişi böyle büyük işi nasıl başaracaktık bunu da bilmiyordum .. Fakat tek bildiğim şu anda Dünya’nın en büyük bankasını soymaya gidiyor olmamızdı. Elimi paltomun arasında gezdirip akrebin tetiğinde durdurmuştum işaret parmağımı . Hazırlıklı olmak zorundaydık çünkü . Köşeyi döndüğümüz anda ateşe başlama ihtimalimiz yüksekti . Bizimki öyle bir delilikti ki gazetelerin manşetlerinde bu soygunun beklendiğini yazmalarına rağmen biz fikrimizden caymamıştık . Böyle bir günde kuytu yerden çıktığımızda ise karşımızda polis varsa onlar bizi görmeden vurmak zorundaydık . Tam dönüşe gelmiştik ki Christopher arkasını dönüp Miralda ile bana baktı . Sakin olmaya çalışan bir tonla konuştu ; “ Sivillere fazla hasar vermeyelim . Son oyunumuzu biraz kansız bitirmeyi tercih ederim . Köşeyi döndüğümüzde eğer polis varsa akreplerle değil nişan alıp susturucularla ateş açın . Bu bize biraz daha zaman kazandırır .” dediğinde kalbimin atış hızının arttığını fark etmiştim . Belki de şu ana kadar bunun şaka olduğunu düşünüyordum kim bilir . Kafamı yukarıya kaldırdım ve son kez ondan yanımda olmasını istedim . Artık köşeyi dönmüştük …

" Jack kenara kaçıl ! ” sesi duyduğum anda kendimi duvara yasladım . Bu ses benim hayatımı kurtarmıştı . Art arda dört el silah sesi geldi , namlusunda susturucu takılıydı . Sesin bana kadar geldiğini duyduğuma göre bizden birisiydi . Ateş sesleri bu dört elden sonra sona ermişti . Kafamı çıkardığımda Miralda’nın ‘hadi’ der gibi bakışıyla karşılaştım . Şarjör yeniliyordu . Polis ekibinin yanından geçerken yerde yatan dört cansız bedene baktım . Hepsi alnından ve kalbinden aldığı kurşunlarla yerde yatıyorlardı . Miralda’nın ıskalamadığını duymuştum fakat ; bunu beklemek imkansızdı. Onun arkasından hayranlıkla bakıyordum şu anda. Bankadan içeri girdiğimizde tek el silah sesi duyuldu ve Christopher’la beraber akrepleri veznede duranların üzerine yağdırdık . İlk defa böyle hırsla birini öldürmüştüm . Adamın evinde ailesinin beklediğini , belki de çocuğunun olduğunu düşünmüyordum şu an . Artık bende acımasız katiller kervanına katılmıştım sanırım . Christopher bankanın dizaynını aylar önceden bilip plan yaptığı için kasanın anahtarının da hangi veznede olduğunu çok iyi biliyordu . Az önce öldürdüğü kadının kilitli dolabına bir el daha ateş etti ve içeriden anahtarı aldı . Biz ise yerde yatan sivillerin başını bekliyorduk . Christopher içeriden seslenmişti ; “ Jack buraya gel ! Bana yardım et . ” Hemen onun yanına koştum ve bana attığı valize paraları doldurmaya başladım . Rasgele çantanın içine gönderiyordum başkalarının rızklarını .. Bankanın tümünü boşalttıktan sonra , elimizde sekiz koca valiz çanta olmuştu . Bunlarla ne kadar hızlı koşabilirsek koşuyorduk . Miralda’nın bu işte usta olduğunu şimdi öğrenmiştim . Elindeki üç valizle en önde koşturuyordu. Bende ise iki tane vardı . Paylaşmada bana bunları verseler bile hiç itiraz etmeyeceğim kesindi . Gözüm fazla aç değildi benim , bir hırsızın kabusuydu belki de bu huyum . Bir arsaya geldiğimizde Miralda durdu , arkasını bize döndü ve ; “ Burada ayrılmamız gerek . Şimdi peşimize düşecekler , en azından hepimiz birden yakalanmayalım . Jack , bana bak ! Sakın durma SAKIN ! ” anladığıma yemin edebilirdim. Zaten bu atmosferde durmam imkansızdı . Başımı ‘tamam’ anlamında salladıktan sonra onların ikisine baktım . Bana anlamlı göz kırpışlarını izledikten sonra arkamı döndüm ve arazinin içinde uzaklaşmaya başladım . Fakat beni bir ses durdurmuştu … Bir silah sesiydi bu … Arkamı döndüğümde Miralda’nın elindeki silahla Christopher’ı vurduğunu gördüm . Silahı daha sonra havaya doğrultup ateş etmeye başlamıştı . Bu bana işaret anlamına geliyordu . Hemen koşmaya başladım , içimdeki korku beni tazı haline getirmişti . Hava harekâtı başlamış ve arazi ışıklarla süslenmişti. Ben durmuyordum ! Birkaç yüz metre daha ilerledikten sonra önüme mağaraya benzer bir oyuk çıkmıştı . Fakat arazide çok zor fark edilecek türden bir oyuktu bu . Hemen çantaları içeriye attım ve kendimde onların arkasından içeriye atladım .

Aynı saatler ; En yakın emniyet müdürlüğü !
Anlatıcı ; Nana Sushe

Başarmışlardı . Aylardır haberlerde manşetten düşmeyen soygunu göz göre göre gerçekleştirmişlerdi . Bu nasıl oluyordu . Emekliliğime neredeyse üç ay kalmıştı , kaç yıldır polis dedektifliği yapmama rağmen iş hayatımda böyle büyük soygun görmemiştim ben . Planları da o kadar ahım şahım olmamıştı . Gidip polislere sıkıp veznedarları öldürüp , parayı almışlardı . Bu adamların usta olduklarını o an anlamıştım sanırım . “ Nana , ekipler yavaş yavaş aramayı bitiriyorlar . İkisini yakaladılar , yakalananlardan birisi ölü diğeri çatışmada yaralanmış . İkisi de yıllardır sahte kimliklerle dolaşan ve gerçek isimleriyle kırmızı bültenle aranan adamlar . Diğerinden bir iz yok . Sanıyoruz planlayıcı ve en büyükleri o … ” Jerry bu sözleri sarf ettiğinde buruk bir sevinç doğmuştu içimde . İkisi yakalanmıştı bu iyi haberdi fakat ; en büyükleri hala kaçıyordu . Bu adamı yakalayıp diğer ikisini salmayı tercih etmeye başlamıştım . Kafamda stratejiler yürütürken bir ses daha duymuştum ; “ Nana ! Diğeri de yakalandı . Fakat ; en acemileri buymuş . Banbankanın etrafında niye gezinir bir insan ? Çok komik bu adamlar doğrusu .. Adı da , ee şey ah evet ; Jack Anthony kanın etrafında gezinirken yakaladılar . Böylesine bir soygundan sonra Black . Daha bir sahte kimliği bile yok … ” bu sözlere gerçekten sevinmiştim . Kafamda onlarca soru işareti bıraksa dahi sevinmiştim . Adam en acemileri , bankanın etrafında geziniyor ve de sahte kimliği bile yok . Sahte kimliği olmaması acemi olduğunun kanıtıydı evet fakat ; Christopher gibi bir adam soygundan sonra bankanın etrafında gezinecek iş arkadaşı bulmazdı kendisine . Bu kadar aptal olmaması gerekliydi . Bu adam ya diğer ikisinden de zeki , ya da diğer ikisinden de tehlikeliydi bana göre … Yaşı daha 19 bide…

10 yıl sonra !
Anlatıcı : Jack Black diğer bir adıyla Brenham Tolendo

Evet artık benim de bir sahte kimliğim vardı . Evet ve ben şu anda dışarıdaydım . Nasıl mı oldu ? Gerçekten Miralda beni kurtardı . İfadesinde zorla bu işi yaptırdıklarını söyledi benim için . Ona o an o kadar çok bağlanmıştım ki , bu dünyada saygı duyduğum tek kişi oluvermişti birden bire . Christopher’ı neden vurduğunu da sormuştum . Bana verdiği cevap ; “ Senin arkandan bakıyordu .. ” olmuştu . Miralda , gerçekten enteresan birisiydi . Şu an hala içeride ve sanırım ömür boyu orada kalacak . Her ay ziyaretine gidiyorum . Her ne kadar gitmemi istemese de … Kendime büyük bir teşkilat kurdum denebilir . Burada soyguncu ve katil yetiştiriyorum . Devlet işlerine de burnumu sokmakta çok ustayım doğrusu . Fakat bir türlü o iki valizi bulamadım . Nereye koyduğumu hatırlamıyordum . Polisler durmadan açığımı arıyor ama bulacaklarını hiç sanmıyorum . Şimdi benim sizden istediğim tek bir şey var ! O paraları bulun . Ve siz polisler , biraz işinizi yapmaya ve daha sıkı çalışmaya ne dersiniz ?

BÜYÜK ARAYIŞ BAŞLIYOR !!!

Alıntı :
Not : Reel Rpg sitesine ait bir yazımdır .
Oliver H. Whisper
Müdür | Tılsım-Muska Profesörü
Müdür | Tılsım-Muska Profesörü
Oliver H. Whisper

Lakap : Oll, Hec, Who

Rp Puanı
Rp Puanı:
Jack Anthony Black Left_bar_bleue100/100Jack Anthony Black Empty_bar_bleue  (100/100)

Jack Anthony Black Empty
MesajKonu: Geri: Jack Anthony Black   Jack Anthony Black I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 9:53 am

Uzunluk: 15/20
Betimleme: 30/35
Renk Uyumu: 15/15
İmla: 13/15
Noktalama: 12/15

Toplam: 85 Puan
http://hcbo.roleplaylife.net/lejant-f6/oliver-h-whisper-t121.htm

Jack Anthony Black
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Peter Jack Schwarz